button sportnieuws wistjedat sportindex terdekking inthepicture keuringen evenementen tekoop
button stammoeder wieis sportpony keuringspony hengsten fotoboek medisch links

Sportindex

Op sportindex ziet u een overzicht van de nakomelingen van goedgekeurde hengsten die in de sport goed gepresteerd hebben in de klasse M en hoger. Deze index is van onschatbare waarde voor het fokken van sportpony's, u dient echter wel rekening te houden met het aantal geregistreerde nakomelingen per hengst om een realistisch beeld te krijgen. De gegevens op de index zijn verzameld vanaf 1970. Aanvullingen worden geverifieerd bij de KNHS. Natuurlijk zijn aanvullingen van harte welkom en kunt u deze aan ons door mailen om de index up to date te houden. Ondanks ons zorgvuldig werk kunnen er kleine foutjes ontstaan, mocht u deze op de index aantreffen dan horen wij ook dit graag van u.

Van onderstaande sportindex mag niets gepubliceerd of vermenigdvuldigd worden. Copyright by stal Brummerhoeve

 

Aladin stb. 218 geb: 1993 geregistreerde nakomelingen 147
Amingo (Brooks Animo) Z2. Dressuur   Z. Mennen Hanneke Huijer & M. koorneef
Aydin   M. Springen   Klaas Jan Harke
Bjorn M1. Dressuur Z. Springen   Danielle Kok
Black Fire M2. Dressuur     Shirley Scholten
Broeks Animo Z2. Dressuur     Aniek Wouters
Duke of the dawn Z2. Dressuur     Mindy Hoekstra
Eastwood Morning Sun M1. Dressuur     Annelies Boeve
Eastwood Oscar   ZZ Springen   Wendy Haverlag / Tessa Hoeksema
Eiberg's Romeo   M. Springen Z. Eventing Nicole Timmerhuis
Eiberg's Sahde (Shady) M1. Dressuur     Dionne Bouma
Eikenhorst Amalia   M. Springen   Raymond Redder
Eikenhorst Hercules Z1. Dressuur     Alicia Prins
Elshof Nando M2. Dressuur Z. Springen Z. Eventing Nikkie Bos
Ferron MP Z2. Dressuur     Nicole van Nunen
Florus M2. Dressuur     Rozemarijn Koning
Hoogveld's Yasmin     Z. Men Sandra de Ronde
Koetsiershoeve Silver Star Z2. Dressuur Z. Springen   ?
Lopik's Appie M. Dressuur     Frederieke Droste
Macho   Z. Springen   Tamara Zonnebeld
Maya's Moonlight Melody   M. Springen M. SGW Marloes Voorhout
Mettersmaat Nico   M. Springen   Leonie Jonkers
Oakhill's Hercules Z1. Dressuur     Alicia Prins
Oosterhoeven's Selena M1. Dressuur     Estariel van Ginkel
Opbroeks Aldith M1. Dressuur     Kayleigh Kramers
Reekamp's Glide On M2. Dressuur     Stephanie Weusten
Reekamp's Saladin Z1. Dressuur M. Springen   Jeanette Kiep
Reekamp's Springtime   ZZ. Springen   Daniëlle Vogelzang
Royal Design (Aldyn) Z2. Dressuur     Inge Kemper
Sundancer M2. Dressuur     Annelise Boeve
Viënna Valencia (Kiara) M1. Dressuur     Laura Vosman
Viviënne's Vision of Freedom Z1. Dressuur Z. Springen   Kim van de Velden
Viviënne's Volcano of Black Fire Z1. Dressuur Z. Springen   Danique Vermeulen
Altrido Olet's Iceman stb. 1141 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Amor stb. geb: 2010 geregistreerde nakomelingen 12
         
Arenberg's Maurits stb. 213 geb: 1990 geregistreerde nakomelingen 202
Angel Ditch Vip   M. Springen   ?
Carlo Z2. Dressuur M. Springen   Claudia Meskens
Equille's Jeroen     Z. Mennen ?
Equille's Jochem M1. Dressuur     Kimberley van der Werff
Equille's Marit     Z. Mennen Anita Niemeijer
Equille's Marko     WK. Mennen Adriaan Struijk
Forando Ameno M1. Dressuur M. Springen M. SGW Mirthe & Merle Tienkamp
Lester M1. Dressuur     Kimberley Paaijmans
Maurits     Int. Men Lisette Meijer
Nooitgedacht (Pokerface) Z2. Dressuur Z. Springen   Aimee Weise / Juliette Broadwith
Prins Z1. Dressuur     Marlijn ten Brinke
Stoutens Winningmood   M. Springen   Sienna van den IJssel
Ten Ankers Honeyrits Z1. Dressuur     Marlijn ten Brinke
Ten Ankers Maurimka   Z. Springen   Isabel Winters
Arpad DJ stb. geb: 2008 geregistreerde nakomelingen 1
         
Anydale Nico stb. 186 geb: 1993 geregistreerde nakomelingen 289
Arno Z2. Dressuur     Leonne Reijnders
Black Jack   Z. Springen EK. SGW Annemieke Wieken
Boomer Z1. Dressuur M. Springen   Lonneke Kerkenaar
Brenda M1. Dressuur     Petra de With
Efley   M. Springen   Sanne Meyerink
Eiberg's Nico   M. Springen   ?
Incka B   M. Springen   Asha Lubkemann
Fire Star Z2. Dressuur Z. Springen Z. Viertal ?
Black Star M1. Dressuur     ?
Marnehoeve's Everest   M. Springen   Jack Ansems
Mister Black M1. Dressuur     Karin Brui
Molly Brown M1. Dressuur     Lotte Klumper
Nieland's Incognito Z2. Dressuur     Danielle Lubbers
Nicole Z1. Dressuur     Sjoukje van der Werf
Nescio Z2. Dressuur     Danielle Lubbers
Opbroeks Mayday M2. Dressuur M. Springen   Annemiek Preuter
Pronkjeswaal Heidy   Z. Springen Z. SGW Annemieke Wieken
Sunny   M. Springen   Andrea van Oss
Tet's Jazz Z2. Dressuur     Margareth Hooijer
Twan M1. Dressuur     Jeannete Buijs
Veldhorst Femke M1. Dressuur     Romy van der Schaft
Beaucandan Brendan stb. geb: 1989 geregistreerde nakomelingen 23
Bono M2. Dressuur     Emma van Engelen
Brendan M2. Dressuur     Rosanne Klaver
Cassanova   M. Springen   Mariëlle lentgert
Mutsaards Bibilica M2. Dressuur     Jody van Noye
Nieuwmoeds Patrick   M. Springen   Bart Hartman
Nova Hoeve's Ulthan (Bono) Z1. Dressuur M. Springen   Elione Tonen
Waalewijc's Maaike     M. Mennen Mirella Soffers
Young Winsome's Festa M1. Dressuur M. Springen   ?
Beechewood Luckystar Imp. 80 geb: 1980 geregistreerde nakomelingn 52
Berkhof's Beebee   Z. Springen   Cherish van Orsouw
Daydream's Pouline M1. Dressuur     Dietske Timmer
Heynert's Jochem Z2. Dressuur     Brett Blom
Love Joy   M. Springen   ?
Marits Mistique Z1. Dressuur M. Springen   Wendy van heumen
Promise Jane M1. Dressuur     Annet van Groesen
Pronkjeswaal's Leandra M1. Dressuur     Nanette de jong
Silvertown's Starlight M2. Dressuur     Kirsten Kampers
Wicked Lucky Lady Z1. Dressuur     Suzanne Barends
Berkhof's Higgledy Piggledy stb. 172 geb: 1981 geregistreerde nakomelingen 193
Hazelhorst Vito   M. Springen   Isabella van Straaten
Illimitado Iris M1. Dressuur     Laura Bosman
Kantjes Vianey   M. Springen   Chenna van de Spek
Kim's Rhona (Madam Mikmak)   Z. Springen   Dominique Verhoeven
Oudeland's Floris Z1. Dressuur     Sabine Timman
Princess Isis Z2. Dressuur     Gabriëlle Spruit
Polsbury Paintbox     Z. Mennen M. Schoenmakers
Poppings Pavarotti   ZZ. Springen   Isabel Winters
Summertime   Z. Springen   Lianne Ekkel
Umpire   M. Springen   Nadieh Plegt
Valentine-Z M1. Dressuur M. Springen   Quincy van Zoggel
Berktzicht's Rob stb. 277 geb: 2006 geregistreerde nakomelingen 16
Roza's Esmeralda   M. Springen   Lodewijk Kooistra
Slangenburg's Alexander   M. Springen   Jan Wolfs
Blue Forest Sharon's Star stb. 1190 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Bovenheigraaf's Camillo stb. geb: geregistreerde nakomelingen 6
Jup   Z. Springen   Pascalle Lienesch
Bram stb. 239 geb: 1998 geregistreerde nakomelingen 11
Don Schuffro Z1. Dressuur     Romy Gerressen
Elien M2. Dressuur     Manon Boeve
Trude (Miss Universe)   M. Springen   Brian Jansen
Brandy XIII Imp. 90 geb: 1995 geregistreerde nakomelingen 45
Bink Z2. Dressuur     Sanne Paulissen
Bridgit T M1. Dressuur     Jose Bleeker
Bütes Nimue   M. Springen   Lianne Wubbels
Comm's Forest Ursinia   Z. Springen   Djura Eringa
D'amours Bon Ami   Z. Springen   Lianne Hoefnagel
De Langewiek Jeroen   ZZ. Springen   Maaike van der Veen
Hazelhorst Macaroni Wesley/Sylvester   Z. Springen   Fred van straaten/Zoë Pruim
Hazelhorst Sophia   M. Springen   Coen van Haarst
Iceman (Mely’s Wouter) M1. Dressuur M. Springen  

Tonke van de Pol / Renzo Laffra

Jessica (Jessy- Jesse)   M. Springen   Jannita Evers
Kantje's Accordia Z1. Dressuur     Eleanor van der Horst
Kantjes Amethist   EK. Springen   Kobe Hendrix
Lex Z1. Dressuur ZZ. Springen   Liza Tiebot/Fred v Straaten/ Iris d. Haan
Oosterbroek Francois   ZZ. Springen   Max de Mol
Orchid's Shanon   Z. Springen Z. SGW Enola Mulder
Pronkjeswaal Valentino M1. Dressuur M. Springen   Rachel Barneveld
Roza's Emily   ZZ. Springen   Angelina Sijens
Roza's Leandro Z2. Dressuur     Manon Albring
Savannah Lady M1. Dressuur     Jose Krook
Subliem's Chanel   Z. Springen   Shirley Abbink
Vadim M1. Dressuur M. Springen   Anouk Daris
         
Briljant stb. 147 geb: 1978 geregistreerde ankomelingen 235
Amarant   Z. Springen   Nicolas van Roosbroeck (België)
Arms Love Joy Z1. Dressuur     ?
Axceen Djordy M1. Dressuur Int. Springen   Mans Buurman
Bacardi M2. Dressuur     Larissa Vogel
Beijerlogde Daisy   M. Springen   ?
Brown Beauty   Z. Springen   Maxime van Eijden
Buck Z1. Dressuur     Afke Lijftocht
Cadans Z2. Dressuur     Vienna Romp
Chico M2. Dressuur     Lieke Bokdam
Cinta   M. springen   ?
De Kooi's Tamp   Z. Springen   Walter Bretveld
De Vriesje's Yvonne   Z. Springen   Tamara Versteeg
De Wolfershoeve's Briljanne Z1. dressuur     ?
De Wolfershoeve's Mandy Z1. Dressuur     ?
Dinant   Z. Springen   ?
Ester     ZZ. Men ?
Gideons Saffier   Z. Springen   ?
Karinka   M. Springen   Tim demeire
Kleppersheide's Suzanne   EK. Springen   Janneke Koekoek
Klootwijkhoeve Alexander   Z. Springen   Maxime van Eijden
Klootwijkhoeve Arthur M1. Dressuur ZZ. Springen   Daphne Postma
Klootwijkhoeve Bogie   M. Springen   Sofie
Klootwijkhoeve Memoy   M. Springen   ?
Klootwijkhoeve Samantha M2. Dressuur     ?
Klootwijkhoeve Steffie Z1. Dressuur     Eline van Belzen
Klootwijkhoeve Vidar   Int. Springen   Jens Nijs
Large River Ridder Z2. Dressuur     Yvonne van Oord
Madonna Z2. Dressuur     Joce Heutink
Marjo's Hof Widy   M. Springen   Caroline Kroekenstoel
Miriejans Miriam M1. Dressuur     Hilde Kloosterman
Niels Z2. Dressuur ZZ. Springen   Tim Lips
Relinders Donna   Z. Springen   Lidy huigenbos
Reynders Donna   Int. Springen   Chayenne Kruiningen
Romano Georgio M1. Dressuur     Evelien Versteeg
Sabrina   M. Springen   Jonina van den Hoorn
Salvador M2. Dressuur     Pauline Ze
Scooby M1. Dressuur     Rianne Schellekes
Semper Paratus M1. Dressuur Z. Springen   Marsha Groen
Voyelle M1. Dressuur     Eline de Zeeuw
Wilfred   M. Springen   Bram Snyders
Brummerhoeve's Boss stb. 205 geb: 1989 geregistreerde nakomelingen 291
Adrian's Troughly Fair (Kyra)     WK. Mennen Yvonne Houten-Hovens
Amor M2. Dressuur     Jessica Prins
Anna Laminka Z2. Dressuur     Manon Albring
Asterhof Winston M2. Dressuur     Tanja van Gaalen
Astrix (Manor's Astrix) M2. Dressuur Z. Springen   Puck Boers
Avitus (Arienahoeve) M2. Dressuur     Jose Scholtens
Benneton V   Z. Springen   Dorien Weijns
Bennie Z2. Dressuur M. Springen   Silvia Nelis
Bonanza (Opslag Bonanza)   Z. Springen   Janny Attema
Bram M1. Dressuur     Kelly Peperzak
Brummerhoeve's Monique M1. Dressuur     D. van Berge
Brummerhoeve's St. Jan (Fire) M2. Dressuur     Jemilla Jansen
Brummerhoeve's Viviënna M1. Dressuur     Lieselotte Dickersheid
Brutus   Z. Springen   Joyce Pulles
Bueno   Z. Springen   Arjen Sikking
Catehill's Daniel   M. Springen   Jorens Filip
De Mensinghe's Maril Z1. Dressuur     Mariska Bielefeld
De Mensinghe's Tim Z2. Dressuur   Z. 4 tal Esra de Ruiter / Marte de Jager
De Vriejes Troy M1. Dressuur     Sylvia van den Broek
Diejega   Int. Springen   Teun Voets
Docent Z2. Dressuur     Francis ter Beek
Eikenhorst Rocky Z1. Dressuur     Kimberley Sleurink
For Fun's Udino Z2. Dressuur     Megan Bormann
For Fun's Valdino (Dynostables)     WK. Mennen Yvonne de Ruijter
Gino M2. Dressuur     Michelle beverling
Hoppenhof's Casper Z2. Dressuur     Fleur Heestermans
Hoppenhof's Mario (Spartacus) Z2. Dressuur Int. Springen   Bart Lips
Hugo Boss (Luminos Abricos) M2. Dressuur Z. Springen   Anne Veltink
Joana Zamira M1. Dressuur     Melanie Peters
Julius Z1. Dressuur M. Springen   Thara Nievaart
Kantjes Bundy Z2. Dressuur     Muriël Strienstra
Kelvin (Goldfinger) Z2. Dressuur     Sean Walsteijn
Kudah's Cynann Santana M1. Dressuur     Marloes Terpstra
Leliebelle Int. Dressuur     Tatjana Mulder
Liesbos Yvo     WK. Mennen Geert Bongers
Lilly-Jo M1. Dressuur     Corinda Lutjeboer
Look At Me Z1. Dressuur     Anne de Jong
Manor's Asterix   Z. Springen   Puck Boers
Melle Appelonius   M. Springen   Thomas van de Broek
Melle Cora M1. Dressuur     corinda Luttjeboer
Melle Millenium     WK. Mennen Ewoud Boom & Mieke Boom
Melle Veronique Int. Dressuur     Fransje van de Meer
Migchelshoeve's Uiver (Napoleon) M2. Dressuur     Laura Vrijsen
Mischa M2. Dressuur     Melanie Mutsers
Mister Spot M1. Dressuur     Elise van der Fels
Mistral M1. Dressuur     Gijs de Kinderen
Moerputten Miccy   Z. Springen   Clementine Kleintjes
Moerputten Ritsja Z2. Dressuur     Francis Brarendrecht
Moerputten Sjentrie M1. Dressuur   M/Z. Men Will Looijmans
Moorhill's Lou Lou Z2. Dressuur     Iris Bolk
Narcissusfield's Zita M2. Dressuur     Janny Bloks
Navarana's Sinclair Z2. Dressuur     Laura van Bijsterveldt
Nicoline M1. Dressuur     Celine Hendriks
Noordhof's Surprise Z2. Dressuur     Francis Jansen / Tatum Knoop
Offem Daphne M1. Dressuur     Samara van de Eerden
Offem Minos M2. Dressuur Z. Springen   Bart Hartman
Offem Pann M1. Dressuur     Kim van der Kruijssen
Oaks Forest Fantasy M1. Dressuur     Laura Zieleman
Pardoes M1. Dressuur     Simone Dijsselhof
Pottershoeve Prins Int. Dressuur   ZZ. Men Dindi van den Broek
Ramiro Z1. Dressuur     Maud Dekkers
Replay M1. Dressuur     Lisa Bergsma
Roos Z1. Dressuur     Aylin Buik & Eva Dieterman
Ruttens Ceasar M1. Dressuur     Maaike Steup
Sander Int. Dressuur     Michelle van Lanen
Silvia Boy   M. Springen   ?
Sinclair (Navarana's Sinclair) M1. Dressuur     Rowin van Roemburg
Sonnius Liriope M1. Dressuur M. Springen   Rob Bosshardt
Subliem's Candy M1. Dressuur     Fardau Seerders
Sweet Hoeve's Beauty Z1. Dressuur     Annelot Vaartjes
Valentino   M. Springen   Fleur Baker
Viona Z1. Dressuur     Sanne Brouwer
Vrijzicht's Angel Z2. Dressuur M. Springen

M. SGW/ klasse 3 nationaal mennen mennen Z vaardigheid ZZ men dressuur

Anne-Wytske Jellema / Hette Jellema
Wilco Z2. Dressuur     Cassandra Stok
Brummerhoeve's Denny Danny stb. 162 geb: 1980 geregistreerde nakomelingen 103
Brumerhoeve's Charly   EK. Springen   Frederick Vernaet
Duyksehoef's Rasputin Z2. Dressuur     Claudia Kniest
Esmir Z1. Dressuur     Annelies Herkert
Hugo M1. Dressuur     Ledewij Voeten
Jara   M. Springen   Jeroen Aalten
Kim   Z. Springen   Gerrit Zwakhoven
Nielands Capriool M2. Dressuur     Laura de Ruiter
Brummerhoeve's Levi H stb. 1208 geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 4
         
Brummerhoeve's Redd H stb. 1227 geb: 2012 geregistreerde nakomelingen
         
Burghoeve's Pot Blue stb. 1235 geb: 2010 geregistreerde nakomelingen 8
         
Burley Moon River Imp. 93 geb: 1997 geregistreerde nakomelingen 14
Mastwood Silvermoon Z1. Dressuur     Sophie Klok / Tim Thomas
Polsbury Pion M1. Dressuur     Stephanie Adelaar
Sulaatiks Movie Star Z2. Dressuur Z. Springen Z. SGW Sophie Sleeman
Burley Phantom Imp. 97 geb: 1999 geregistreerde nakomelingen 119
Burleander M1. Dressuur M. Springen   Nikki Hoekstra 
Comm's Forest Wingerd Z1. Dressuur Z. Springen   Emmy Dielissen/ Manouk Steijn
Dexter   M. Springen   Arjanne Brinkhoff
Favourits Elfor Z2. Dressuur     Janneke Post
Mastwood Silvermoon M1. Dressuur     Sophie Klok
Palderhoeve's Jackson K   M. Springen   Tessa Knaap
Ten Ankers Sheephan Z1. Dressuur     Melissa Bosma
Carlo stb. 204 geb: 1988 geregistreerde nakomelingen 259
Anouk M1. Dressuur     Helen Harmsen
Carlo K   M. Springen   Linda Klaasen
Elshof's Liberty Z1. Dressuur     Elske van Marmeren
Goldy (Lady)   M. Springen   Stacey van der Kolk
Hazelhorst Jack Sparrow   Z. Springen   Fred van Straaten
Hoppenhof's Sofie M1. Dressuur     Daphne van Dijk
Ivo M2. Dressuur     Denise van Klompenburg
Karmalita Lee   Z. Springen EK. SGW Inge Adriaanse
Karmalita Majoor   Z. Springen   Sjors Ooschot
Kayra Z2. Dressuur     Liset Dezijn
Kwintos   M. Springen   Jorien Klerks
Moonlight Aron Z2. Dressuur     Annemiek Preuter
North lake Amber   Z. Springen   Emmely van der Kooij
Olivier   Z. Springen   Stef Dierckx
Pialotta (vh Hilgelo Easterrose)   M. Springen   Stijn Roelink
Sebastiaan R   M. Springen   Milena de Glee
Vincent R Z1. Dressuur   Z. 4 tal Willemijn Laverman
Wielgerma's Celine   M. Springen   Silvia Winkelhuis
Cassandro van de Stompslag stb. geb: geregistreerde nakomelingen 20
         
Cassius DJ stb. geb: geregistreerde nakomelingen 3
         
Cilaarshoek Denny's Micro stb. 191 geb: 1985 geregistreerde nakomelingen 58
Bryan M2. Dressuur     Rolf Snijders
Little John M1. Dressuur     Charlotte van Gelder
Rik     Z. Mennen Herman van den Bosch
Wise Guy   Z. Springen   Trienke Alma
Comm's Forest Dille stb. geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 2
         
Comm's Forest Dragon stb. geb: 2008 geregistreerde nakomelingen
         
Corso Imp. 83 geb: 1987 geregistreerde nakomelingen 61
Alexander M1. Dressuur Z. Springen   Suzanne van Vugt
Beau Z2. Dressuur     Milou van Engeland
Bento Boy M2. Dressuur     Annelies Tuenter
Brown Surprice M1. Dressuur M. Springen   Sven Jansen
Cinquant's Pine-Apple Yellie     M. Mennen Jose Slagmolen
Corlando   M. Springen   Samantha Konings
Cosha   Z. Springen   Peggy Looymans
Hoogveld's Mister X Z1. Dressuur     Linda de Ronde
Magic van der Leeshoeve M1. Dressuur     Bodette van Dijk
Moerputten Metjoe   Z. Springen   Niels Zorgdrager
Sulaatiks Cappuccino Z2. Dressuur     Sanne van Grotel
Sulaatiks Chin Chin M1. Dressuur     Marcella de Ronde
Sulaatiks Chopin M2. Dressuur     Stephanie Boerstoel
Vakwerk's Lenny M1. Dressuur     Fransje Ras
Westerveld's DeeJee Z2. Dressuur     Nicole Nijeboer
De Mensinghe's Rinaldo stb. 247 geb: 2000 geregistreerde nakomelingen 106
Ada Moscan   Z. Springen   Anouk Adema
Buitenstee's Black Rebel M2. Dressuur     Daphne van de Linde
De Mensinghes Britt M1. Dressuur   Z. 4 tal Rianne de Groot
De Mensinghe's Casper M1. Dressuur     Evi Kissen
Eikenhorst's Paola   M. Springen   Pernilla de Jong
Geralja's Tommie   M. Springen   Daan ten Bras
Jackson   M. Springen   Wynona Dethmers
Job K   ZZ. Springen   Wynona Dethmers
Jasmijn (storm)   Z. Springen   Marleen Cath
Kyra's Promisings Risky Dream   M. Springen   Gijs Snijders
Noordveld's Max   M. Springen   Anouk Adema
Prodise's Jamy   M. Springen   Béanke Roeland
Ronaldo   Z. Springen   Celeste van der Poel
Tunja's Eduard Int. Dressuur     Patricia Bielefeld
Young Winsome's Alicia   M. Springen   Chantal Windstra
De Vriejes Mitch stb. 251 geb: 2001 geregistreerde nakomelingen 19
Mabeline's Amra   ZZ. Springen   Savannah van den Hof
Dimmans Edward stb. geb: geregistreerde nakomelingen 10
         
Diogenes kay stb. 215 geb: 1992 geregistreerde nakomelingen 111
Angelo (King)   Z. Springen   Lisa Jansen
Black Beauty 25       Pia Münker (Duitsland)
Black Diamond (Maik)   M. Springen   Joyce Mannessen
Black Patser M1. Dressuur   M. 4 tal Maxime van Heumen
Elza M1. Dressuur     Marlotte de Man
Fiona's Moonlight Z1. Dressuur     Lotte Duijndam
Franzel   Int. Springen   Eva Diener (Zwitserland)
Gentelman van Prinsenhof's   M. Springen   ?
Jolly's Kay (Kaj Kiss) Z2. Dressuur     Silke de Bruijn
Kanjer M1. Dressuur M. Springen   Monique van Arkel
Make My Day Z2. Dressuur     Robin van Everdingen
Marina   Z. Springen   Minka Kroes
Migchelshoeve's Emma M2. Dressuur     Emma Vos
Minouche Z1. Dressuur     Niels Haarman
Mister Bean M1. Dressuur Z. Springen   Denemarken
Nozem   Z. Springen   Liza van der Molen
Ostara's Lady Z2. Dressuur     Mariska Bielefeld
Pluk   Z. Springen   Stefan Vodde
Rambo   Int. Springen   Jule Luneberg (Duitsland)
Romeo M1. Dressuur     Fleur Hofstra
Sanbuoster Okke     kl. A Mennen Claudia May
Spider   Z. Springen   Jessica Jansen
Sterre (Queen Sterre)   M. Springen   Tessa Harms
Tiger   Z. Springen   Lizanne van der Steen
Valkhoeve's Zoe   M. Springen   Stephanie Grooters
Easter Mountain Diddly Do stb. 259 geb: 2003 geregistreerde nakomelingen 19
Fancy Z2. Dressuur     Sophie Koster
Elshofs Marnix stb. geb: 2008 geregistreerde nakomelingen 16
         
Elshofs Otto stb. 257 geb: 2003 geregistreerde nakomelingen 11
         
Emickhoven's Diego stb. 243 geb: 1997 geregistreerde nakomelingen 2
Hannibal v,'t Rozenhof Mr. Stitch   M. Springen   Martine Trip
Happy Boy   M. Springen   Peggy Looymans
Hegior   ZZ. Springen   Ortwin/Sjoerd Kommers
Esse Golden Bigwig stb. geb: 2007 geregistreerde nakomelingen 54
         
Floris stb. 1026 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Frisian Forest Marco Polo stb. 194 geb: 1985 geregistreerde nakomelingen 237
Alveba's Sarah Jane M1. Dressuur M. Springen   Charlie van Mill
Amadeus   M. Springen   Alyssa mast
Benji M1. Dressuur Z. Springen   Debbie van der Velde
Black Magic   M. Springen   Kelly Geenen
Bleu Boy (Black Arrow) Z2. Dressuur M. Springen   Elaine Brandiet
Comm's Forest Jasione   Z. Springen   Hanne Willems
Comm's Forest Kamille   M. Springen   Melanie Valcks
Elisa Z1. Dressuur M. Springen   Annemarie Tiktak
Hali's Kim Z1. Dressuur     Malon van de Steen
Kudah Roswithe   M. Springen   Marion Commeren
Marco M1. Dressuur Z. Springen   Linda Zoet
Marnehoeve's Emily   M. Springen   Willemien van Dijk
Picasso M1. Dressuur     Ellen Keuters
Pomona   Z. Springen   Claudia Blaauw
Shanti   M. Springen   Albertine Sybrandy
Silver Z1. Dressuur     Philina Swanborn
Sylvia M1. Dressuur     Evelien Preenen
Ten Ankers Marleander   M. Springen   Jonas Laheyne
Terannahof's Orfy   Z. Springen   Axel Wuytack (België)
V.I.P. (Arienna Hoeve's Patricia)   Z. Springen   Miriam Saleh-Ahmed
Frodo Boy stb. geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 27
         
Franklin stb. 255 geb: 2002 geregistreerde nakomelingen 10
         
Gulikhoeve's Dakota stb. 258 geb: 2003 geregistreerde nakomelingen 5
         
Havenhoeve's Floris stb. geb: geregistreerde nakomelingen 11
         
Haywards Guardsman stb. geb: 2006 geregistreerde nakomelingen 50
         
Heihofs Primeur stb. 43 geb: 1968 geregistreerde ankomelingen 70
Arabella Z1. Dressuur Z. Springen   Jolanda Verton
Jolanda   M. Springen   Larissa Kerbof
Luiringe Alvina Z1. Dressuur     ?
Monique M1. Dressuur     Sarah van der Lee
Oosterbroek Sergio EK. Dressuur     Denemarken
Scaldi's Country Rowena Z2. Dressuur     R. Jongenleen
Twinckle M1. Dressuur     Tom Jansen
Hobby des Marroniers stb. 0056 geb: 2010 geregistreerde nakomelingen 29
         
Holthausen Elassar stb. geb: geregistreerde nakomelingen
         
Holthausen Frodo II stb. 267 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 36
Frodo Boy   M. Springen   Sytze van Dellen
Hoppenhof's Erwin stb. 236 geb: 1997 geregistreerde nakomeligen 66
Bling Bling (Boy) M1. Dressuur M. Springen   Nadieh Boeren
Boy Z1. Dressuur     Robine Lievaart
Boyd M1. Dressuur M. Springen M. Viertal Sharon Rupert
Hoppenhof's Fedor Z1. Dressuur     Cheyenne van den Ouden
Hoppenhof's Imke M2. Dressuur     Sanne Zegger
Jamai M2. Dressuur     Leonie van der Eijk
Kenza Z1. Dressuur     Britt Wigink
Noordveen's Romy M1. Dressuur ZZ. springen   Melissa Bosman
Patries Freija Z1. Dressuur     Roelien Albring
Showtime   M. Springen   Richelle Hoogeveen
Spoekedammetjes Nikos Z2. Dressuur     Anna -Sophie Huisman
Sunny D   M. Springen   Lindsey Zonnebeld
William's Daffy Z2. dressuur     Samara van de Eerden
Hoppenhof's Jasper stb. 262 geb: 2004 geregistreerde nakomeligen 31
Duke John's Thunder M2. Dressuur     Ella Noordijk
Popping's Marchall   M. Springen   Emma Koskamp
Hoppenhof's James stb. 279 geb: 2006 geregistreerde nakomeligen
Melloliv M2. Dressuur     Francis Jansen
Hoppenhof's Hero stb. 278 geb: 2006 geregistreerde nakomeligen 42
         
Hoppenhof's Luuk stb. 249 geb: 2001 geregistreerde nakomeligen 13
         
Hoppenhof's Shardon stb. 242 geb: 1999 geregistreerde nakomeligen 135
Batouwer   M. Springen   Dinand Kuiphuis
Blauwendraa's Doerak   M. Springen   Jilke Baak
De Mensinghe's Bo M2. Dressuur     Mandy de Winter
Hattrick Primadonna M1. Dressuur     Lotte van Iersel
Health4horses Wauw   M. Springen   Robin Sikkens
Hoppenhof's Zoë   M. Springen   Monique Gevers
Indra's Aquilla   Z. Springen   Kyra Schuttert
Jolly's Sunrise   M. Springen   Lotte van der Wielen
Kantje's Black Pearl   M. Springen   Chantal Haenen
Lariena's Donder   M. Springen   Joyce van de Kuilen
Nieuwmoeds Amalia   M. Springen    
Otis (Hattrick Otis) M1. Dressuur Z. Springen   Femke Timmermans
Scaldia's Sign of the time Britt   Z. Springen   Britt Ribbels
Stobben-stables Phoebe   M. Springen   Eva Oude Wolcherink
Hoppenhof's Tycko stb. geb: 2008 geregistreerde nakomeligen
         
Hoppenhof's Vivaldi stb. 240 geb: 1998 geregistreerde nakomeligen 52
Havenhoeve's Vivian   Z. Springen   Denize van der poel
Hoppenhof's Batman   M. Springen   Brian Hellemons
Favourite's Halifax   Z. Springen   Zonnebeld
Nieuwmoeds Rudo EK. Dressuur     Laura Luyten (België)
Subliem's Daisy Z1. Dressuur   Z. 4 tal Gelbrich Jensma
Subliem's Demy Z2. Dressuur ZZ. Springen   Roel Holthuizen
Vivaldi M2. Dressuur     Marit van den Top
Igor stb. 174 geb: 1981 geregistreerde nakomelingen 36
Hertenhof's Jade Z2. Dressuur     Renate Langenberg
Holmaren Harald Helios Z1. Dressuur Z. Springen   Patricia Greeve
Jade's Marco M2. Dressuur     Ingrid de Vries
Magic BB   EK. Springen   Michael Greeve
Offem Artemis Z1. dressuur     Marjolein Puijpe
Offem Jupiter Z2. Dressuur     Laura van Kempen
Sintels Chopin     Int. SGW ?
Jacodi's Bo's Barclay stb. 263 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 36
Barou Z1. Dressuur     Jojanne Dalemans
De Loman's Aylin M2. Dressuur     Indy Vruggink
Jacobshoeve Maddy M1. Dressuur     Sophie van Voorden
Hoppenhof's Jack Z2. Dressuur     Jojanne Dalemans
Spoekedammetje's Nick M2.Dressuur     Laura de Jong
Jacodi's Anja's Adino stb. 272 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 5
         
Jacodi's Maritza's Maison stb. 1286 geb: 2011 geregistreerde nakomelingen 9
         
Jasper stb. 210 geb: 1991 geregistreerde nakomelingen 157
Bemei's Charlie Brown   ZZ. Springen   Pia Brinkman
Charon   ZZ. Springen   Laura Hallberg
Cleopatra M2. Dressuur     Stephanie Nagtegaal
Comm's Forest Oleander M1. Dressuur     Agnes Herder
Comm's Forest Ricinus   M. Springen   Pieternel Kebert
Dexter   M. Springen   Nienke Klomp
Fleur   ZZ. Springen   Carolien Harke
Joris   ZZ. Springen   Britt Wosten
Henry M2. Dressuur     Gepke Burggraaf
Heros   M. Springen   Cheryl Melessen
Holthausen Aelin     Z. Mennen Wianda van Groesen
Holthausen Elassar Z2. DRessuur     Jo-Anne Koch
Kastanjehoeve's Tinkle Top M1. Dressuur     Moise Stuut
Kimberley   Z. Springen   Jeanet Gomarus
Magic Alona   ZZ. Springen   ?
Maura van t Essenhof Z1. Dressuur     Nina Winkel
Napoleon   Z. Springen   Roos Damstra
Nuve's Jokelien M1. Dressuur     Anetta Hovinga
Pedro B Z1. Dressuur M. Springen   Jolanda Zoet (nu Zweden)
Presco Z1. Dressuur     Lysanne de Jong
Prunsinghof Jasperina   M. Springen   Zweden
Prunsinghof Tomas (Zorro)   Z. Springen   Wilja Brinkhoff
Ramona   M. Springen   Amber Büter
Sânbuorster Afke M1. Dressuur     ?
Sânbuorster Eelke (Mikkie)     SGW Menn 3 Lianne Bosma
Sânbuorster Eise (Makkie)     SGW Menn 3 Lianne Bosma
Sânbuorster Gosse (Gossie)     SGW Menn 3 Kees Slot
Sânbuorster Memorian     M. Menn Ester Hoogeveen
Sânbuorster Minke M2. Dressuur     Priscilla Wiemans
Sunday April    M. Springen   Annemiek Koekoek
Swefi's Nandor   Z. Springen   Trienke Kooistra
Tinkle Top's Tootsie Z1. Dressuur     Maxime Bos
Top Cat   M. Springen   Amke Bekhuis
Troy   M. Springen   sander de jong
Tunja's Aldy (Goldrush)   M. Springen   Eva Oude Wolcherink
Tunja's Aljardie Z1. Dressuur     Nieke Broersma
Tunja's Yvonne M1. Dressuur     Paola Hannink
van 't Essenhof Mylo   Z. Springen   Liza Tiebot
van 't Essenhof Myrra   M. Springen   Chantal Toonen
Veenhoeve's Madelon   ZZ. Springen   Nathalie Hennings (Zweden)
Veenhoeve’s Mathilde Black Lady   Z int Springen   Laura Hartikainen (Finland)
Veenhoeve's Muriël     Int. Mennen Wolter vd Veen
Wendy   Z. Springen   ?
Wicked Leonesse M2. Dressuur     vera Wapstra
Wicked Twinckle Toes   M. Springen   Saskia Maerman
Winsome's Daisy   Z. Springen   Lieza Rodermond
Young Winsome's Freedom   ZZ. Springen   ?
Jup stb. geb: geregistreerde nakomelingen 3
         
Justice HR stb. 235 geb. 1995 geregistreerde nakomelingen 258
Berkzicht Joris   M. Springen   Anne Mansholt
Bernini   M. Springen   Coen van Haarst
Brummerhoeve's Erik H (Justice) M2. Dressuur Z. Springen   Matthijs Martens
Browny Z1. Dressuur     Shannon van de Sande
Catehill Patrice   Z. Springen   Marloes Schuttert
Catehill Sebastian   Z. Springen   Maarten Schuttert
De Vriesje's Mitch   M. Springen   Niels Zorgdrager
Elshofs Marnix   M. Sringen   Cindy Oosterhuis
Hatricia's Up To Date M1. Dressuur     Benice Deelen
Hazelhorst's Walhalla (k. Utopia)   Z. Springen   Fred van Straaten
Kantje's Fiftyfifty   M. Springen   Jamie Graat
Kantje's Vidar   ZZ. Springen   Alexander Vincentius
Kantje's Winston   Z. Springen   Marloes Schuttert
Kantje's Zalza   ZZ. Springen   Emmy Dielissen
Kantje's Zanzibar   Z. Springen   Joost van Erp
Kantje's Zorak   M. Springen   Lynn Bulthuis
Legano M1. Dressuur     Danique van den Hurk
Lowerborders Ursula   M. Springen   Yannick van Wijk
Marco Z1. Dressuur     Shannon van de Sande
Mariejans Flower Power   Z. Springen   Natascha Gerrits
Milan Moscan   M. Springen   Lindsey Lebens
Morgenster Spirit M1. Dressuur Z. Springen   Larissa Hartkamp
Opbroeks Quinto Z1. Dressuur     Sanne de Graaf
Orchid's Borneo M2. Dressuur     Paulette Kral
Orchid´s Guinean II Z2. Dressuur     Parel van Rooijen
Orchid's Inco M1. Dressuur     Sarah vd Meer
Pol´s Esmé Z1. Dressuur     Emma Sophie Peters
Sita   ZZ. Springen   Juliet Bosshardt
Kantje's Appart stb. 269 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 43
Prodi's Varro   Z. Springen   Lisa Klopman
Young Winsome's Frappant Z1. Dressuur     Amee ter Hoor
Kantje's Armando stb. 226 geb: 1995 geregistreerde nakomelingen 69
Butterfly Connor   M. Springen   Britt Brouwer
Daan Z2. Dressuur Z. Springen   Anouk Daris
De Hofstede's Carmanda   ZZ.Springen   Jelmer Hoekstra
De Hofstede's Caija   ZZ. Springen   Jelmer Hoekstra
Manor's Robina   M. Springen   Juliet Bosshardt
Rommedom's Rapidy   M. Springen   Carlijn Koersen
Steed M1. Dressuur     Caya Braat
Kantje's Carter stb. geb: 2007 geregistreerde nakomelingen 76
Hamlet's Lemon-Pei   Z. Springen   Jente Groeneweg
Kantje's Fahran stb. 231 geb: 1991 geregistreerde nakomelingen
         
Kantje's Korporaal stb. 208 geb: 1981 geregistreerde nakomelingen 32
Beauty Baynet M1. Dressuur     Carmen Georg
Kantje's Cabanaboy Z2. Dressuur Z. Springen Z. SGW Fleur Aarsse
Kantje's Contessa M1. Dressuur     Jitte verwij
Kantje's Conzales   Int. Springen   Ruben Romp
Road Runner   M. Springen   Pim van Eijzeren
W. Gipsy   Int. Springen   Ruben Lamers
Kantje's Ronaldo stb. 197 geb: 1987 geregistreerde nakomelingen 632
Adam   M. Springen   Pauline Hazelegr
Anydale Ron M2. Dressuur Int. Springen   Laura vd Boom
Baboes   M. Springen   Xanne Sluijter
Bailando   ZZ. Springen   Kim Nijkamp
Beekje's Franka (Go Go Girl)   Int. Springen   Ruben Lamers
Belcampo's Toronto   ZZ. Springen   Letteke van de Brink
Berkhof's Ronald   M. Springen   Elsemiek van Roekel
Berkzicht Rob   EK. Springen   Laurie Touw
Berkzicht Ronald (Sir Joro)   ZZ. Springen   Don Willemsen
Boy Z1. Dressuur     Jo-Ann van Rijssen
Caprice   Z. Springen   Kim Nijkamp
Carola   M. Springen   Bart van de Maat
Cindy   M. Springen   Veronie Siemens
Condios   Z. Springen   Lilian Brentjes
Danny   M. Springen   Valery Bonvanie
Danny's Tomboy Z2. Dressuur M. Springen M. SGW Linda Govers
De Gagel's Black Boy M1. Dressuur     Debbie Wolters
De Hofstede's Halesius EK. Dressuur Z. Springen   Annelies Vorsselmans
De Mensinghe's Rinaldo M1. Dressuur ZZ. Springen   Corne van Zanten
De Mensinghe's Sara M2. Dressuur     Rianne de Vries
De Vriesjes Kim M1. Dressuur     Milou Braspenning
Denver   Z. Springen   Wesley de Boer
Devin   ZZ. Springen   Ingrid Jakobsen
Diablo   M. Springen ZZ. Mennen Wim de Jong & Juliet Bosshardt
Diego   Z. Springen   Shannon van Manen
Dum Dum (Hazelhorst Pellegrini) M1. Dressuur ZZ. Springen   Isabelle van Straaten
Easter Blitz Bd   Z. Springen   Hessel Hoekstra
Eline   Int. Springen   Bim Bawson
Elmer   Ek. Springen   Lennert van Vlaenderen (BE)
Elroy   Z. Springen   Chantal Mulder
Emmickhoven Diego   EK. Springen   België
Emmickhoven Kasia   Z. Springen   Julliet Bosshardt
Eternity   Int. Springen   Marc Bergman (DE)
Fred (Youri)   EK. Springen   Henk Frederiks
Floortje   Z. Springen   Claire Luttikhuizen
Gin Tonic   M. Springen   Glenn Knoester
Golden Rock   Int. Springen   Tim Lips
Grandee   Z. Springen   Hanne Fockaert
Grenwood Rascal   ZZ. Springen   Hanne Mertens
Hamlet's Merick   Z. Springen   Denemarken
Havenhoeve's Orchids Ela   M. Springen   Denize van der poel
Hazelhorst Luca   M. Springen   Coen Kebert
Hazelhorst Paradox (Orchid's)   Int. Springen   Fred van Straaten
Hazelhorst Sofrano   M. Springen   Isabella van Straaten
Hazelhorst Verona (Joly's Verona)   Z. Springen   Josta van Straaten
Hearnas Baltazar Z1. Dressuur M. Springen   Marloes de Beste
Hogenhof's Jeanetta (C'est la Vie   Z. Springen   Patty Descende
Honky Tonky Woman   Z. Springen   Regina Leeuwen
Hoppenhof's Marijn (Jack)   ZZ. Springen   Joey Lansink
Hoppenhof's Petra M1. Dressuur     Valerie Ooldes
Hoppenhof's Picasso   Z. Springen   Eveline van Looveren
Hoppenhof's Ricardo Z1. Dressuur M. Springen   Arjan Venstra / Daisy Kuipers
Hypoplasa Mon Petit Z1. Dressuur Z. Springen   Britt Duyndam
Ilusters Dirk   Int. Springen   ?
Jakiro   EK. Springen   Glenn L'Hoest (België)
Joly's Titan Z1. Dressuur     Sanne Hoornstra
Julia's Special Edition   M. Springen   Merel Blankvoort
Justice HR   Int. Springen   Ruben Romp
Kantje's Allard   EK. Springen   Niels Staes
Kantje's Angelo   M. Springen   Robin van de Wetering
Kantje's Armando Z1. Dressuur M. Springen   ?
Kantje's Bonaparte   Int. Springen   Frederic Bindi
Kantje's Brenno   Z. Springen   Jeroen van Tienen
Kantje's Carlando   Z. Springen   Marika Majoor
Kantje's cassanova       Marlos Kuyper
Kantje's Cobra   M. Springen   Max de Mol
Kantje's Cooper   ZZ. Springen   ?
Kantje's Dalme   Int. Springen   Dennis Cauberg
Kantje's Fidelio   Z. Springen   Michael Joly
Kantje's Highlander   ZZ. Springen   Kim Nijkamp
Kantje's Manfred   ZZ. Springen   Michel Sonneveld
Kantje's Marlo     ZZ. Mennen Peter Vrolijk
Kantje's Marimim M2. Dressuur     ?
Kantje's Milan   ZZ. Springen   Ida Carlsson
Kantje's Montana   Z. Springen   Sanne de Jong
Kantje's Portofino   M. Springen   Fleur Bake
Kantje's Renaldo   ZZ. Springen   Thomas van Minnebruggen (Be)
Kantje's Rico   Z. Springen   Bram van der Pluijm
Kantje's Shelby (Black Devil)   Z. Springen   Aniek Diks
Kantje's Tornado Z1. Dressuur     Rosanne Klaver
Kantje's Tijgertje   M. Springen   Jane van Eijzeren
Kantje's Ungaro   Z. Springen   België
Kantje's Zalsa (Euro 3)   EK. Springen   Luxemburg
Kantje's Zoef   Z. Springen   Max de Mol
Kantje's Zsa Zsa   Int. Springen   Cheryl Spekenbrink
Kardo M1. Dressuur     Sanne Brouwer
Karmalita Mad Max     EK. SGW Bart Mertens
Kastanjehoeve Ronaldinho   M. Springen   Coen Kebert
Kimberley   M. Springen   Joyce Blom
Klootwijkhoeve's Faith   M. Springen   Madelaine Hamburg
Kyara   Z. Springen   Maartje Verbakel
Leon Z1. Dressuur     Sandra Dekker
Lowerborder's Asly   Z. Springen   Rene Braam
Lowerborder's Dani M1. Dressuur Z. Springen   Renske van der Wel
Lowerborder's Raggy   M. Springen   Merle Tsche
Lucky   M. Springen   Moniek Kroekenstoel
Madam   M. Springen   Nicole Botma
Marjo's Hof Kristel Z2. Dressuur Int. Springen   Sabine van Kesteren
Max DJS M2. Dressuur M. Springen   Mandy Jansen
Maxima   Z. Springen   Kyra Journee
Mistral   M. Springen   Glenn I'Hoest
Mister Magic (Heihoeve's Jasper)   Int. Springen   Ruben Lamers
Moerputten Colinda   M. Springen   Puck ten Heggeler
Moorhill's Mercedess   Z. Springen   Luc Jansen
My Lady   Z. Springen   Lennard de Boer
Orchid's Ania   Z. Springen   Julliet Bosshardt
Orchid's Ardii   M. Springen   Tessa Hoorn
Orchid's Balisto   Z. Springen   Tonny Leeuwen
Orchid's Davinci (Romantico)   EK. Springen   Patrick van de Schans
Orchid's Dusty   Z. Springen   Ruben Romp
Orchid's Exul (Mirror)   EK. Springen   Chayenne Wiskerke
Orchid's Jamai (Showtime)   M. Springen   Patty Descende
Orchid's Jumellea   Int. Springen   Frankrijk
Orchid's Karwin   EK. Springen   Katrin Eckerman (Duitsland)
Orchid's Lutina   M. Springen   Noa Schievink
Orchid's Maxime   M. Springen   Tonny Leeuwen
Orchid's Nobell M2. Dressuur Z. Springen M. Eventing Sean Walsteijn
Orchid's Onyx   Z. Springen   Job Rothstegge
Orchid's Paxton   M. Springen   Brianne Haalboom
Orchid's Rebel   M. Springen Z. Eventing Lianne van de Geest
Orchid's Roezzli (Kentucky)   ZZ. Springen   Jeanice van der Spek
Orchid's Veitchie M2. Dressuur M. Springen   Kim Keymis
Osella Flying RF   ZZ. Springen   Eline Dedman
Oudelande's Fox   Z. Springen   Hilde van Steenwijk
Patty   Int. Springen   Maurice Tebbel (Duitsland)
Peggie's Skarlark Devil   M. Springen   Kim Oude Nijhuis
Pol's Bonita   M. Springen   Floor Verhoeven
Pol's Ciska   M. Springen   Kim Dickman
Prescot Charly   Z. Springen EK. SGW Renske de Jonge
Pretendent de Civry   Z. Springen   Isabel Winters
Ratina R   M. Springen   Alina Ruttenberg
Ramon M2. Dressuur M. Springen   Sanne van Wingen
Rody   M. Springen   Laura Hannink
Roetert M1. Dressuur     Nadine Westerweelde
Rosita   ZZ. Springen   Coen van den Broek
Royal Kaliber   Z. Springen   Tonny Leeuwen
Seraja   Z. Springen   Pam Nieuwenhuis
Siba   Int. Springen   Marianne Boerma
Stan van de Grtotestraat (Ceasar   M. Springen   Yoni Hoekstra
Taxi's Danton   Int. Springen   Kristian Houwen
Tender (Hazelhorst's Gratia)   M. Springen   Isabelle van Straaten
TDN's Renaldo   M. Springen   Jeanine Nieuwehuis
Time Out   ZZ. Springen   Bianca Compagner
U2 (Rocky)   Z. Springen   Romy Dijkstra
Yraisa   Int. Springen   Sofie Poukens
Zorro   Z. Springen   Patty Descende
Kinou des Marronniers stb. 1113 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Klootwijkhoeve's Walter stb. 201 geb: 1987 geregistreerde nakomelingen 143
Boy M1. Dressuur     Emmy Wouda
Chester   M. Springen   Amke Bekhuis
Irene's Ostare Z1. Dressuur     Dinja Schnelting
Jloi Cour   M. Springen   Hanna Eleveld
It's Julia (Fivelingo's Julia) Z1. Dressuur     Marije van Cimmenaede
Mistral M1. Dressuur     kimberly van Etten
Opslag's Wendy M1. Dressuur     Klaske Feersma
Rollomgeweer's Silverlee M1. Dressuur     Janine Broekhuizen
Tatjana M1. Dressuur M. Springen   Saskia Knol
Uniek Int. Dressuur     Anna-Lena Vosskötter
Kulberg's Orion stb. geb: geregistreerde nakomelingen 1
         
Kulberg's Timor stb. 1311 geb: 2010 geregistreerde nakomelingen 7
         
Lamento III Imp. 91 geb: 1995 geregistreerd nakomelingen 62
Hotshot Z2. Dressuur     Ruth van Aken
IJseldijk's Amadeusv B Z1. Dressuur     Cleo Boot
Kantje's Special Esprit Z1. Dressuur     Iris de Haan
Kantje's Wianda Z2. Dressuur     Anne Kin
Luminahof's Asterix M1. Dressuur     Bo Thijssen
Spoekedammetjes Norton M1. Dressuur     Susan Robben
Stakkato   Z. Springen   Pieternel Kerbert - Lisa Everts
Lex stb. 252 geb: 2002 geregistreerd nakomelingen 47
Equile's Valerie M1. Dressuur     Amber van Halen
Ferrera   Z. Springen   Nienke van Mispelaar
Future's Golden Lex M1. Dressuur Z. Springen   Iris Borggreve
Glamour (Rorik K)   Z. Springen   Lynn van Oldeniel
Golden Future   M. Springen   Brent Minnen
Hazelhorst Rex   Z. Springen   Bobbi Hulschenbeck
Hetrijmi's Pirot M1. Dressuur     Lotte Vissers
Laminka's Loise Z1. Dressuur     Lieke Schoenmaker
Mabeline's Delano   M. Springen   Jorinde Dolfijn
Patries' Gwyneth M1. Dressuur     Rolien Albring
Sanne K M1. Dressuur     ?
Ten Ankers Jomaule M1. Dressuur M. Springen   Lisanne Zijlstra
Ten Ankers Maulex   Z. Springen   Gido Bruns
Linde's Rob stb. 184 geb: 1983 geregistreerd nakomelingen 148
Colin   M. Springen   Nadien Plegt
Funny Fury   M. Springen   Tom Lebbink
Hazelberg's Karmalita M2. Dressuur     Kirsten Jongman
Karmalita Big Brother (Rockey) Z2. Dressuur     Hennie Tromp
Karmalita Dear David M1. Dressuur     Catherine van Goedem
Karmalita kindly Karin M1. Dressuur     Daisy van Laarhoven
Karmalita Lovely Latina   Z. Springen   Anita van Duinen
Karmalita Speedy Star M1. Dressuur     Liesbeth Kok
Renate's Rebel Z2. Dressuur     Rianne Bok
Rhona Z1. Dressuur     Welmoed Melein
Young Winsome's Algernon Z2. Dressuur Z. Springen   Astje van der Ploeg
Little Boy du Vent stb. geb: geregistreerde nakomelingen 6
         
Lomansheide Brent stb. 1133 geb: 2011 geregistreerde nakomelingen 40
         
Lomansheide Don Diego stb. 1027 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Lorenzo stb. 221 geb: 1994 geregistreerde ankomelingen 148
Buitenstee's Queeny   ZZ. Springen   Aniek Schuurman
Domino (Hazelhorst Domino) M1. Dressuur ZZ. Springen   Fred van Straaten
Everest Glenda M2. Dressuur     Kira Logtenberg
Everest Melvin   M. Springen   Vincent Harman
Everest Mike Z1. Dressuur     Elbrich de Jong
Everest Pelgrim M2. Dressuur     Karen Nanninga
Everest Whoopie Z1. Dressuur     Dylan & Monique Laseur
Kellogs   ZZ. Springen   Aileen Menneken
Lorenzo Boy Z2. Dressuur     Evelien van Blijderveen
Moonlight R   M. Springen   Esmee Rienersma
Serina   Z. Springen   Tessa Hoon
Top Guy Dennie Z1. Dressuur M. Springen   Leslie Zwerver
Van Nihenhoven's Fjuka   M. Springen   Lotte Looijmans
Zebedeus M1. Dressuur M. Springen   Anne de Regt
Magic Roses Coctail stb. 270 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 26
         
Major Imp. 95 geb: 1997 geregistreerde nakomelingen 39
Brummerhoeve's Paladin H Z1. Dressuur Z. Springen   Romy van Zuthem / Maxime van Dijk
Burghoeve's Kenzo Z2. Dressuur     Sharon Havers
Joris (Seppi 27)     M. Mennen Johannes Müller DE
Luca M1. Dressuur     Fauve Smeets
Lanto (Jolly Jumper)   M. Springen    
Moorhill's Marshall M. DRessuur     Freia Andresen DE
Moorhill's Salsa M. Dressuur M. Springen   Puck in 't Veld
Siem H (BlackBrown)   M.Springen    
Subliems Dancer (Favourits) Z1. Dressuur     Anne-Wytske Jellema
Subliem's Dandy   1.10-1.15 springen   Zweden
Sulaatik's Monet   M. Springen    
Valerio M. Dressuur      
Wicked Pick Me Up Z2. Dressuur     Bo Fijma
Make My Day stb. 246 geb: 2000 geregistreerde nakomelingen 73
Belcamo's Goldy Z2. Dressuur     Peter Smith
Goldhoorn's Julie M2. Dressuur     Romee de Jager
Goldhoorn's Prins (Prince Z) Int. Dressuur     Febe van Zwambagt
Favourits (Hetreimi's) Ashley M1. Dressuur     Fardau Seerden
Mistery Z1. Dressuur     Romy-Anisa Rozestraten
So What   Z. Springen   Leon Oude Hendriksman
Tosca's Zannie Z1. Dressuur     Anouk Doornbos
van Nihenhoven's Iwan Z2. Dressuur     lisa Edema
Warino Z2. Dressuur     Esmée Muilwijk
Zapata's Bonito Z2. Dressuur     Sandra de Groot
Make My Forest stb. 1047 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Make My World stb. 263 geb: 2004 geregistreerde nakomelingen 15
Arendsnest's Caramella M2. Dressuur     Chantal Overbeek
Hattrick Today Wonder M2. Dressuur     Charlotte Jochems
Schoonderlogt Jerom H   ZZ. Springen   Pascalle Lienesch
Manfred Imp. 100 geb: 2002 geregistreerde nakomelingen 51
Grevenrits Daytime   Z. Springen   Roos Kikkert
Pol's Jewel   Z. Springen   Kristy Rorije
Marits Mistique Imp. 88 geb: 1995 geregistreerde nakomelingen 155
Asterhof Magic   M. Springen   Laura van Manen
Gulikhoeve's Dakota   ZZ. Springen   ?
Hazelhorst Dolce Vita (Wisegirl)   M. Springen   Joska van Straaten
Kantje's Timid Girl     Z. Mennen Peter Schouten
Kantje's Twinkle Girl     Z. Mennen Peter Schouten
Kasper Z1. Dressuur     Evelien Dercksen
Kulberg's Lancelot Z2. Dressuur M. Springen   Aliene Wuyts & Michelle Wuyts
Macho   M. Springen   Nina Knape
Orchid's Mysta Z1. Dressuur     Ludo Visser
Orchid's Tygo Z1. Dressuur M. Springen   Eline Visser
Santos Z1. Dressuur M. Springen   Romy van Zuthem
Zwavo's Erwin M2. Dressuur     Nathalie van der Endt
Marjon Naughty Boy stb. geb: 2008 geregistreerde nakomeligen
         
Marnehoeve's Everest stb. 217 geb: 1992 geregistreerde nakomelingen 279
Gentelman M1. Dressuur     Kim Pernilla Alta
Geryon Z1. Dressuur     Anne-Wytske Jellema
Hamlet's Mayanne Z1. Dressuur     Betty Laan
Henrico   M. Springen   Klaas Jan Harke
Joly's Quincy   Z. Springen   Ida Jonsson
Kantje's Bryan   M. Springen   Nick Hermijs
Kantje's Salomo Z1. Dressuur     Jose Ebenn
Kantje's Toyboy Z1. Dressuur     Xandra Manteleers
Kantje's Zingaro Z1. Dressuur     Martin Sterk
kylian M1. Dressuur     Leslie van Geffen
Marco   M. Springen   Ken Ruysen
Orchid's Djuryuv M1. Dressuur     Bianca van Beem
Orchid's Incredible   Z. Springen   Richelle Verhoeven
Prince Z2. Dressuur     Jaimie Goosens
Rover M1. Dressuur     Iris van de Meer
Velja Z2. Dressuur Z. Springen   Seerske Zwiers
Mastwood Black Cherry stb. 274 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 6
         
Melle Bruno stb. 220 geb: 1993 geregistreerde nakomelingen 31
Aisha L   M. Springen   Laura Klaasen
Bram M1. Dressuur     Kiki van Houten
Hoppenhof's Emarco (Dior) Int. Dressuur     Yoni de Verte
Hoppenhof's Erwin Z2. Dressuur M. Springen   Bart Hartman
Melle Jerom stb. 198 geb: 1987 geregistreerde nakomelingen 80
Argentina van Daalderhof   Z. Springen   Fabienne Damen
Belcampo's Kimberley   Z. Springen   Regina Veenstra
Bora Bora   M. Springen   Lisanne Roesink
Gideons Sultan Z2. Dressuur     Margot Schrauwen
Gwenn   ZZ. Springen   Joel Hamoen
Haverstein's Easter Boy Z2. Dressuur     Hester Slegt
Kinkie   EK. Springen   Jack Ansems
Maximiliaan   Z. Springen   Sanne de Jong
Shackey   Int. Springen   Joy Lamers
Silberlocke   ZZ. Springen   Roland Fischer Oostenrijk
Twister   M. Springen   Pien Doppenberg
Melle Wiebert stb. 276 geb: 2006 geregistreerde nakomelingen 14
Jesse   M. Springen   Liz van der Stuwe
Meonbury Peter Rabbit Imp. 93 geb: 1996 geregistreerde nakomelingen 64
Bovenheigraafs Remy (Shutterfly) M1. Dressuur Z. Springen   Vera van Winkoop
Gardens Fabel TPS (Fabel Z) Z2. Dressuur M. Springen   Sophie Schumacher Bor v. Zwambagt
Grevenrits Oliver   M. Springen   Britt Vennevertloo
Full Mountain's Manou     Z. Mennen Dhr. Volleberg
Hoppenhof's Luuk   Z. Springen   Sanne Huijsmans
Nieland's Romy M1. Dressuur     Hein van der Zweep
Youri M1. Dressuur     Femke Timmermens
Merrie Moscan Imp. 69 geb: 1969 geregistreerde ankomelingen 457
Andromeda Vesta M1. Dressuur     Hetty van Dellen
Berkhof's Bestseller   Z. Springen   Marylene Voeten
Bovenheigraaf's Monic M1. Dressuur     Danielle Haasjes
Golden Boy Z1. Dressuur     Meijer
Hatricia Z1. Dressuur     ?
Hazelhorst's Caruso   Z. Springen   Fred van Straaten
Heuvinghof's Wendy M1. Dressuur     Yvette Roepel
Hoplands Sylvester Z2. Dressuur     Lotte van den Berg
Hoppenhof's Elize     M. Mennen Anne Groenenboom
Janny Z1. Dressuur Z. Springen   Wendy Boerema
Luchtenburgs Iris   Z. Springen   Jorien klerks
Marilene   Z. Springen   Gini Korten
Meyershoeve Onno   Z. Springen   Heimerink
Mona Lisa   EK. Springen   Marcel Groen
Monday's Moscan   Z. Springen   Hanny Stegers
Moscello   M. Springen   Nicole Kienhuis
Normi M1. Dressuur     ?
Nieuwmoed's Janet     ZZ. Mennen Geert Bongers
Offem Aramis M1. Dressuur M. Springen   ?
Offem Euriduce M1. Dressuur Z. Springen   Fiona Stoffer
Offem Urania Z1. Dressuur M. Springen   Martha Zuiderent
Patricia's Kim   M. Springen   Ilse-Marte de Leeuw
Randy Z1. Dressuur     ?
Reigershoeve Debbie (Passoa)   M. Springen   Sharon Reekers
Rex Z1. Dressuur     Jip de Bot
Sultan Z1. Dressuur ZZ. Springen   Mariette Kranenburg
Sylvan Deity Matador M2. Dressuur     Paulien de Vries
Sylvester Z2.Dressuur     Lotte van de Berg
Ter Waele Fiona Z1. Dressuur     ?
Tinka   Z. Springen   Louise Kedderman
Wielgerma's Dido M1. Dressuur     Hildou Bootsma
Wicked Frisky Lately Boy   M. Springen   Tjitske Wekema
Young Wonsome's Angela M1. Dressuur     Dorette Spruyt
Mikel stb. 230 geb: 1995 geregistreerde nakomelingen 101
Brummerhoeve's Pulsar H Z2. Dressuur     Mandy Olieslagers
Eikenhorst's Simon M2. Dressuur     Christel van Mill
Hattrick Oliver   M. Springen   Anke Hamacher
Hattrick Phil (Bugatti) Z2. Dressuur     Gyvano Schouws
Hoppenhof's Sander M1. Dressuur     Daisy van Dolderen
Jacodi's Jona's Jesse (Jaquar)   Z. Springen   John van Zanten
Mikel Monday   M. Springen   Iris van de Wal
Monty   M. Springen   Melissa Berkhof
Nielands Fury M2. Dressuur     Thirza Koning
Nieland's Sharon Z1. Dressuur     Sabine Sikma
Opbroeks Calvin   M. Springen   Marlou de Graaf
Rakusho (Heidi)   M. Springen   Patty Descende
Molenaar's Golden King stb. 193 geb: 1985 geregistreerde nakomelingen 267
Aladin Z1. Dressuur M. Springen   Miriam Somsen
Allan   M. Springen   Bart Keyzer
Bella Galeria's Falco M1. Dressuur     Megan Gerrits
Bovenheigraaf's Carlo Z1. Dressuur M. Springen   Linda Klomp & Edith Chardon
Brummerhoeve's Boss Int. Dressuur Z. Springen M. SGW Suzanne Coppes
Cora   M. Springen   Emma Cornix
Femke Z2. Dressuur     Ellen van Asseldonk
Flint   Z. Springen   Kim Oudshoorn
Golden King Junior Z1. Dressuur     ?
Golden Melanie Z2. Dressuur M. Springen   Britta Santing
Jarreau (Jorbo) M1. Dressuur     Fleur van den Dikkenberg
Jive M1. Dressuur     Ninette van de Meer
Kulberg's Joran Z1. Dressuur     Dion van Heeswijk
Kuups Twister Z1. Dressuur     Daisy Kuipers
Locket Sabrina Z1. Dressuur     Renee de Haas
Locked Safira M1. Dressuur     Renee de Haas
Locked Serva   Z. Springen   ?
Locked Sonja   Z. Springen   ?
Locked Sonjah M1. Dressuur     Rienke Uijen
Mighty Real Z1. Dressuur     Pauwel Mellema
Miriejans Jackson   M. Springen   Kelly Hermans
Moerputten DJ   M. Springen   Nele Blindeman
Moerputten Pinky M1. Dressuur     Marieke Kok
My Lady Z1. Dressuur     ?
Nieland's Fury M2. Dressuur     Thirza Koning
Nikita Z2. Dressuur     ?
Olga   M. Springen   Annemiek Bakkers
Pottershoeve Rieco M2. Dressuur     ?
Promise Dandy Z1. Dressuur     ?
Santiago M1. Dressuur     ?
Satie (Satie de L'Eguille)   Z. Springen EK. SGW Pascalle van Boxtel
Silver   Z. Springen   Karin Oris
Sintels Trivia M1. Dressuur   M. Mennen Martha Zuiderent
Stefy Z1. Dressuur     Wendy van Osch
Stranger M1. Dressuur     Lieke Albers
Summer M1. Dressuur     Annette van Bemmel
Tammy's Supreme Allison M2. Dressuur     Elizabeth Roelse
The King Z1. Dressuur     Karlijn Olde Klieverik
The Mickel's Myrthe M1. Dressuur     Silke Bontekoe
Westhoek's Lady Dy Z1. Dressuur     Amy Zoutendijk
Monday's Moscan stb. 161 geb: 1980 geregistreerde nakomeligen 271
Amber Z2. Dressuur     Maaike Bergsma
Evita M2. Dressuur     Tatjana Mulder
Fleur   M. Springen   Jarno van Erp
Fivelingo's Pascha Z2. Dressuur     Wilma van der Woude
Full Mountain's Mellissa   Z. Springen   Iris Verreijt
Full Mountain's Merelin   M. Springen   Sjoerd Driessen
Janina Z1. Dressuur Z. Springen   ?
Jolina   M. Springen   Linda van Camstra
Rosanne   M. Springen   Fleur Aukema
Mister Goodluck M2. Dressuur     Olga Masterbroek
Noordduin Ilona M1. Dressuur     Magda Maljaars
Nora   Z. Springen   Lotte Lebbink
Oosthof's Pamela Z1. Dressuur     Mieke Zoon
Prince Charming M1. Dressuur     Stientje Crebas
Schuurgraaf's Grego Z1. Dressuur     Frank Arts
Silronray's Marylynda (Mary-Lyn) Z1. Dressuur     Cheryl Helsdingen
Sultan Z2. Dressuur     ?
Sylvan Deity Magnum Z2. Dressuur     lucienne Spaakman
Ten Ankers Monolianca Z2. Dressuur     Eline Blijdorp
Veckhoek's Amaretto Z1. Dressuur     Lisa Bitter
Moorlands Crack Imp. 96 geb: 1998 geregistreerde ankomelingen 75
Eastwood's Starlight M2. Dressuur     Emma Reijnders
Macho   Z. Springen   Eva Pepping
Miss Kelly Z2. Dressuur     Roelien Albring
Mr. Peanuts stb. geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 4
         
Nieuwmoed's Patrick Imp. 88 geb: 1995 geregistreerde ankomelingen 274
Altrido's Tosca's Caritas M1. Dressuur     Yannieck Prins
Applaus (IJsseldijks Applaus) Z2. Dressuur M. Springen   Romy Lourens
Bandito M2. Dressuur     Kelly van t Zelfde
Bovenheigraa'f Pepper M2. Dressuur     Franka Loos
Bovenheigraaf's Summerboy M1. Dressuur     Simone Dijsselhof
Buitenstee's Shiny   Z. Springen   Riëleke Roeland
Brummerhoeve's Bernardo Bonito     M. Mennen Alex de Gast
Cathy's Tabor     WK. Mennen Johan Verswalm (België)
Carretano M2. Dressuur     Hanna Sevinga
Esprit   M. Springen   Bianca Compagner
Florenzo M2. Dressuur M. Springen   Roos Hansman
Franclin   M. Springen   ?
Haasendonck's Sultan EK. Dressuur     Julie van Olst (België)
Heitveld's Jens Z1. Dressuur     Dominique Gerritsen
Hoeve Erica's Tristan M2. Dressuur M. Springen   Alise Boonen
Hoeve Jagersrust Anouk   Z. Springen   Maxi de Weert
Hoppenhof's Shardon Z1. Dressuur M. Springen   Bart Hartman
Jonathan M1. Dressuur     Eva Langerak
Melle's Golden Dream M2. Dressuur     Ashley de Jong
Melle Maxime Z2. Dressuur     Emelie Kaiser
Melody (June's Melody)   M. Springen   Judith Dickman
Menphis Choco Z2. Dressuur     Mathilde Schipper / Lonneke de Brujn
Moonlight Jasper   M. Springen   Micky Duyndam
Mister Porsche M1. Dressuur     Laura Ostermeier
Olet's Aron (Cèdric) Z1. Dressuur M. Springen   Lisa van der Molen
Ostara's Sandor     Z. Mennen Melanie Beckers
Rolls Royce Z1. Dressuur     Jaimie van Diijk
Ronaldo M2. Dressuur     Gaby Smulders
Scaldia's Jonathan M1. Dressuur     Eva Langerak
Spoekedammetjes Lolita      M. Springen   Shanna Brasser
Tiamo   Z. Springen   Sofie Blankenhorst
Wielgerma's Nelson M1. Dressuur     Marleen Lovink
Zazou Z2. Dressuur     ?
Noordhof's Surprise stb. geb: 2008 geregistreerde nakomeligen 15
Brummerhoeve's Redd H M1. Dressuur     Serra de Vries
Offem Minos stb. 224 geb: 1994 geregistreerde nakomelingen 41
Bon Vivant M1. Dressuur     Tessa van Tuijl
Hoppenhof's Vivaldi   Z. Springen   Bart Hartman
Kiek Ut (Wendie)   Z. Springen   Iris Elshof
Marcanto (Malle van de Hagen) Z2. Dressuur     Melanie Tol
Pino   M. Springen   Kim Derks
Schaffelaar's Jake M2. Dressuur Z. Springen   Renske Kooijstra
Spider   M. Springen   Wouter Bouwman
Vick DH M2. Dressuur     Meike Kroot
Oleander stb. 144 geb: 1977 geregistreerde ankomelingen 323
Arrow Z2. Dressuur     M. Bergsma
Belcampo's   M. Springen   Stephanie van den Brink
Bunnymoor's Flarick Z2. Dressuur     Emma Eberlijn
Cindy M2. Dressuur     Hellen Raatjes
Comm's Forest Ereprijs   Z. Springen   Chantal Sanders
DF. Ventoux   M. Springen   Marloes Hoornweg
Domingo   M. Springen   Paulien Reitsema
Eikhof Magic Starr     Z. Mennen Geert Slagmolen
Eikhof Monty Starr     Z. Mennen Geert Slagmolen
Eikhof Oliver Starr M1. Dressuur Z. Springen   Welmoed Boekel
Elshoeve Jaap Z1. Dressuur Z. Springen   Alison Gun
Emilia   M. Springen   Sopie Verheyen
Empire   Z. Springen   Sem Smit
Floortjeshof Miander   Z. Springen   Lianne Heijdenkamp
Goldith II Z1. Dressuur     Anne-Wytske Jellema
Hatricia's Marina   Z. Springen   Marjolijn Altena
Hetrijmi's BB   Z. Springen   Marloes Hoornweg
Jip M1. Dressuur     Rianne Broekman
Julieth Z1. Dressuur Z. Springen   Maaike van de Maat
Joris M1. Dressuur M. Springen   Judy Schep
Josay   Z. Springen   Brita Santing
Junia Prescott   M. Springen   Grietsje Dijkstra
Koedijks Vincent Z2. Dressuur     Bianca Knol
Lucia   Z. Springen   Jan Willem van den Berg
Marco Oleander Z2. Dressuur     Jantien de Lange
Mariska M1. Dressuur     Sharon Blom
Pearl in Black Z1. Dressuur     Marlen Runherd
Precenta   Z. Springen   Jasper Veldbom
Rocky Sunday M1. Dressuur     nicole Vergouwen
Roetlo's Charmeur   Z. Springen   Nele Lenaeart
Sammouray (DF Roka) M1. Dressuur     Mila Reijns
Sky Dancer   M. Springen   Anne Egberts
Ten Ankers Germoleander   Z. Springen   Patricia Mispelaar & Patricia Politiek
Ten Ankers Olemanca M1. Dressuur Z. Springen   Leonie Hannink
Thunder Z2. Dressuur Z. Springen   Eva Dieterman
Top Shot   Z. Springen   Veronie Siemens
Triowioa B   Z. Springen   Manon Mensinga
Oosterbroek Fenix stb. 1314 geb: 2012 geregistreerde nakomelingen
         
Oosterbroek Francois Stb. geb: geregistreerde nakomelingen 194
         
Oosterbroek Sergio stb. 129 geb: 1975 geregistreerde nakomelingen 108
Anydale Thea   Z. Springen   Trienke Alma
Brummerhoeve's Vifiona Z1. Dressuur     Ferentia Romme
Brummerhoeve's Viviënne Z2. Dressuur     Ilse Schilleman
Eksles Micky Z1. Dressuur     Linda Jak
Eksels Oscar Z2. Dressuur     Hansje Broers
Flaneur Z1. Dressuur     Philip van Vorstenbosch
Full Moon Z1. Dressuur     Sigrid Sluyter
Granaat M1. Dressuur Z. Springen   Karina Hammers
Hamlets Maybelle M1. Dressuur M. Springen   Betty Laan
Illuster Mariet Z1. Dressuur     jose Schoonhoven
Lady Z1. Dressuur     ?
Lorenzo Z1. Dressuur     Pytric Adema
Luiringe Victorie Z1. Dressuur M. Springen   Jolanda Siegers
Melle Bruno Z2. Dressuur Z. Springen   Suzanne Coppes
Miss Dropshot (Petri) Z2. Dressuur Z. Springen   Willemijn Storimans
Nou Nou M2. Dressuur     Evelien luringe
Prinsilla M1. Dressuur     Jacquiline Santing
Reiderhoeve's Fatima Z2. Dressuur     Chantal Grimmus
Sunday M2. Dressuur     Manon Steijn
Stella's Thursday Forest Kizzy Z1. Dressuur     ?
Summernight Princess Z1. Dressuur     ?
Weper Carla Z1. Dressuur Z. Springen   ?
Weper Consuela Z1. Dressuur     ?
Winsome's Diamant Z1. Dressuur     Dirkje Oosterveld
Winsome's Diogenes Z1. Dressuur Z. Springen   Mariska van de Poel
Winsome's Ducal Z1. Dressuur M. Springen   Herma koets
Winsome's Dukaat Z1. Dressuur     Caroline Bomers
Winsome's Fuego Z1. Dressuur     Pietters
Young Winsome's Ajax M1. Dressuur M. Springen   de Visser
Young Winsome's Arabella Z2. Dressuur     Aliece van Dijk
Young Winsome's Wild Rose M1. Dressuur     Helga Mensen
Oosterbroek Yago stb. 171 geb: 1981 geregistreerde nakomelingen 100
Benneton Z1. Dressuur     Hiske Geerts
Didi Nationaal     Astrid Appels
Erica Z2. Dressuur     Marinda Sjouw
Illusters Wonder Z2. Dressuur     Annet & Rene van Groesen
Indurein   Z. Springen   Angela
Juweel M2. Dressuur Z. Springen   Martha Zuiderent
Kevin M2. Dressuur     Sian Breuring
Miller's Ergwin M1. Dressuur     ?
New Forest Binta M2. Dressuur     ?
Private Dancer M2. Dressuur     Jetske der Kinderen
Sintels Fantastic M2. Dressuur     Carola Aerts
Sintels Hypos Z2. Dressuur     Ramona Prins
Sintels Idola Z1. Dressuur     Martha Zuiderent
Sintels Jojo M1. Dressuur     Roxanna Abrahams
Sintels Jordy M1. Dressuur Z. Springen EK. SGW Wolfer de Jonge
Sintels Kadance Z2. Dressuur     Martha Zuiderent
Sintels Kanjer M1. Dressuur     Koen Witteveen
Sintels Komiek Z2. Dressuur M. Springen   Tessa de Vries
Sintels London M2. Dressuur     Dieke van Beek
Waldo M1. Dressuur     ?
Orlando stb. geb: 2000 geregistreerde nakomeligen 311
Beekzicht Cas Z1. Dressuur     Kayleigh Kramer
Brendo M2. Dressuur     Nikki Radstate
Damiro   M. Springen   Jorinde de Bruin
Dance M2. Dressuur     Fleur Brouwer
Donna Z1. Dressuur     Judith Vonken
Emperor M1. Dressuur     Sienna Brouwer
Garden's Sam M1. Dressuur     Meike Kroot
Hetrijmi's Laura M1. Dressuur     Fleur Brouwer
Holthausen Frodo II Z1. Dressuur M. Springen   Rolinde Meursing & Janniek Smant
Kinh's Beauty Ronaldo M2. Dressuur     Liza de Rijk
Morag   M. Springen   Myrthe Vos
Pearl in Black Z2. Dressuur     Marleen Runherd
Reekamp's Eclips Z2. Dressuur     Nikki Radstate
Siem M2. Dressuur     Isabella Noija
Orlean stb. geb: 2008 geregistreerde nakomeligen
         
Orchid's Floris stb. 268 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 8
         
Orchid's Romario stb. 271 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 3
         
Orchid's Tygo stb. 244 geb: 2000 geregistreerde nakomelingen 56
Bas   Z. Springen   Anna Venema
Holthausen Sindar Z2. Dressuur     Josine Blommestein
Slangenburg's Jasmijn   Z. Springen   Chantal Windstra
Paddington's O'Mally stb. 248 geb: 2001 geregistreerde nakomelingen 12
Comm's Forest Dille M1. Dressuur     Benthe Meijerink
O'Dyssee D.J.   L + 15   Lisa Klopman
Polsbury Pavarotti stb. geb: 2008 geregistreerde nakomelingen 1
         
Polsbury Picasso stb. 196 geb: 1986 geregistreerde nakomelingen 63
Jumping Boy W M1. Dressuur     Annemarie v. Mourik-Jager
Pablo Z1. Dressuur     ?
Waterhof's Boomer Z2. Dressuur     J. de Greef
Polsbury Pirelli stb. 260 geb: 2001 geregistreerde nakomelingen 64
Denzell van 't Luykinkbosch Z2. Dressuur     Marit Reilink
Hoppenhof's Lennon Z1. dressuur     Annefleur Stuivenberg
Hoppenhof's Nora Z2. Dressuur     Ella Noordijk
Koningshoek Da Vinci Z2. Dressuur     Sascha Heijmans
Let's Little She-devil Z1. Dressuur     Jasper Ten Napel
Ravelli Z1. Dressuur     Jette de Jong
Safierra   Z. Springen   Merle Hendricks
Poppings Macho stb. 266 geb: 2004 geregistreerde nakomelingen 22
Brummehoeve's Levi H Z1. Dressuur Z. Springen   Floor Rouers / Maxime van Dijk
Luca K Z1. Dressuur M. Springen   Evy van Mensvoort
Orchid's Highland Surprise   M. Springen   Veerle van de Pasch
Spencer   Z. Springen   Yvonne Verwij
Prinsenhof's Dreamcatcher stb. 281 geb: 2006 geregistreerde nakomelingen 5
         
Priory Prickle Imp. 78 geb: 1978 geregistreerde nakomelingen 360
Berkhof's Sunlight   Z. Springen   Jentina de Cock
Cilesta M1. Dressuur Z. Springen   ?
Comm's Forest Misletoe   M. Springen   Trienke Alma
Comm's Forest Nerine   Z. Springen   Lonneke Hans
Diamant M1. Dressuur     ?
Jacky Boy Z2. Dressuur     Liebeth Handstede
James Z1. Dressuur     Chantal Raws
Jari   Z. Springen   Ilse Nederhoed
Jasper   Z. Springen   Sanne Goormans
Joly's Ulana   ZZ. Springen   Jessica Bruin
Joly's Verdi   M. Springen   Niels Zorgdrager
Joly's Waxine   M. Springen   Sophie Schaepkens
Kantje's Fahran   Z. Springen   ?
Kantje's Prikkel   M. Springen   Wim Derks
Kantje's Queen   M. Springen   Kim Nijkamp
Kantje's Romana (Starlight)   M. Springen   Megan Oude Groeninger
Kantje's Silco (Spido)   M. Springen   Renee van Merwe
Liberty Z2. Dressuur     Tom Verhoeven
Lotus   Z. Springen   Stacy Sanders
Marnehoeve's Alice M2. Dressuur     Willemien van Dijk
Prikkel M1. Dressuur     Jet de Geer
Sulaatiks Benji Z2. Dressuur     Claudia Kampschreur
Ten Ankers Pricktricia   M. Springen   Kim van Hoof
Wicked Copper Queenie M2. Dressuur     Rachelle Peters
Queenswood Solomon Imp. 77 geb: 1975 geregistreerde nakomelingen 196
Angels Ditch Esclarmonde Z2. Dressuur     Marinne Doll
Cora M1. Dressuur     ?
Floris Z1. Dressuur     ?
Franklin Woodenfield M2. Dressuur     Miranda Wolthuizen
Molenaar's Golden King Z1. Dressuur     ?
Molenaar's Nightingale Z1. Dressuur     ?
Polsburry Pepijn Z1. Dressuur     Janine Graveland
Solo M1. Dressuur     Vivian Stoop
Stenly Z1. Dressuur     ?
Sweet Forest Moonlight Z2. Dressuur     ?
Wodan Z1. Dressuur     ?
Zonnehoek Jacynthe Z1. Dressuur M. Springen   Anne Floor Macare
Ralph stb. 188 geb: 1984 geregistreerde nakomelingen 400
Alwin   M. Springen   Marije Buiter
Belcampo's April Marple Leaf M1. Dressuur M. Springen   Ingrid Jacobsen
Bugs Bunny   z. Springen   Renate Beuning
Calibra   M. Springen   Laura van Manen
Cigan M2. Dressuur     Peggy Michielsen
Daylight Z2. Dressuur M. Springen   Robin van Everdingen
Diogenes Kay Z1. Dressuur     Marleen de Jong
Greenfield Rascal M1. Dressuur     Marleen de Jong
Happyness   M. Springen   Ceryl Hissink
Hoppenhof's Boy   Z. Springen   Liesbeth Willemse
Kantje's Moreno M1. Dressuur     Chissy Buys
Kantje's Pretty Lady Z1. Dressuur     Inge van Meerwijk
Kantje's Rinova   Z. Springen   Kenneth Fransen
Klootwijkshoeve Remon   M. Springen   Kelly Jefferson
Louise   M. Springen   ?
Nikita M2. Dressuur     Sandra Dijk
Paloma   M. Springen   Gregory Vos
Pretty Woman   M. Springen   Nienke Rupert
Sam   Z. Springen   Mathieu Boonzaayer
Shadon M2. Dressuur     Kim Berkers
Sharon M1. Dressuur     Kim Berkers
Showtime   M. Springen   Martine van de Eynden
Sylvester   M. Springen   Daphne Leeuwen
Tobias M1. Dressuur     Marleen de Jong
Yentl Z2. Dressuur M. Springen   Martine Muijsers
Xanadu Z1. Dressuur     ?
Ziggy   M. Springen   Marlie vd Wetering
Reekamps Eclips stb. 1146 geb: 2007 geregistreerde nakomelingen 91
         
Reekamps Saladin stb. 250 geb: 2001 geregistreerde nakomelingen 48
         
Reekamps Slogan stb. 1231 geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 24
         
Ricardo stb. 207 geb: 1989 geregistreerde ankomelingen 46
Adelheid Z2. Dressuur     Sanne Dijkstra
Fleurhoeve's Anica   M. Springen   Marie-Jose Calis
Fleurhoeve's Mermaid   ZZ. Springen EK. SGW Marie-Jose Calis
Fleurhoeve's Milo   M. Springen Int. SGW Marie-Jose Calis
Jolly Jumper   ZZ. Springen   Tjeerd Schone
Marion   Z. Springen   Ward Hermans
Robby RD Z1. Dressuur     Claudia van Dijk
Romeo Z2. Dressuur     Astrid Langeberg
Vri. Sathe Mered M2. Dressuur     Karin Hoekstra
Rivaldo H stb. geb: geregistreerde nakomelingen 38
         
Robijn stb. 115 geb: 1974 geregistreerde nakomelingen 221
Beauty   Z. Springen   Annelies Goossens (België)
Brummerhoeve's Denny Danny   M. Springen   Patricia van Gorkum
Brummerhoeve's Robijn M1. Dressuur Z. Springen   Janneke Knippels
Bijou M1. Dressuur     ?
Cathill's Renegade Z1. Dressuur     Alice Hoekstra
Diadeem M2. Dressuur     ?
Diamanta M1. Dressuur     ?
Diamonds Danny Z1. Dressuur     ?
Fransiska Z1. Dressuur     Marcella Wisemans
Gentle Z2. Dressuur M. Springen   ?
Heuvinghof Juweel M2. Dressuur     Els Leefers
Holthausen Alexander   M. Springen   ?
Jagertjes Martine Z1. Dressuur     A. Emmen
Klootwijkshoeve Heidi   Z. Springen   Zoe Visser
Klootwijkshoeve Exelent   Z. Springen   Bianca Schoienmakers
Klootwijkshoeve Sandokan Z2. Dressuur     ?
Koh-I-Noor Z2. Dressuur M. Springen   Chanell Meijerink
Lucky M2. Dressuur     Melanie Wouters
Offem Creon Z2. Dressuur     Patricia Salman
Oosterbroek Abba   M. Springen   Wianda van Groesen
Oosterbroek Adine   M. Springen   Willemijn van Dijk
Oosterbroek Boudewijn Z1. Dressuur     ?
Oswin M1. Dressuur     ?
Ricardo M2. Dressuur ZZ. Springen   Marie-Jose Calis
Rozenobel Rubystar Z1. Dressuur M. Springen   ?
Sintels Domino Z2. Dressuur     Michael Pronk
Sintels Dynamite M2. Dressuur     Anne Bouvy
Suerena   Z. Springen   Valerie van der Poel (België)
Urban Z1. Dressuur     Moniek Krol
Wicked May Flower   Z. Springen   Jennifer Kemkers
Rowan stb. 1121 geb: 2013 geregistreerde nakomelingen
         
Roy stb. 177 geb: 1982 geregistreerde nakomelingen 165
Alveba's Lady Jane   M. Springen   Joule Ekhart
Amber       Yvonne Houten-Hovens
Blind Date   M. Springen   Gerrit Wolff
Boy   Z. Springen   Tineke Kingma
Calimero M1. Dressuur     Dana Peters
Dimity M1. Dressuur     Suzanne van der Vlist
Falco Z1. Dressuur     Christel Kok
Fleetwood (Silvester)   ZZ. Springen   Liesbeth & Sander Vetker
Geralja's Power (Sam) M2. Dressuur Int. Springen   Hendrik-Jan Schuttert
Giovanni   ZZ. Springen   Janou Vlaar
Holthausen Nahar M1. Dressuur Z. Springen   Femke Boersma
HT The Futere   EK. Springen   Wesley Heijdens
Jody   M. Springen   Kim Reitzema
Juliette   Z. Springen   Eric Aalten
Kimberly   Z. Springen   Gery van Huigenbos
Lady Chatterly Z1. Dressuur     Celine van de Veer
Little Lady M1. Dressuur     Robin Robijn
Mon Ami Z1. Dressuur     Janneke Brouwer
Roy   M. Springen   ?
Royco   M. Springen   Nienke Gomarus
Sandor M1. Dressuur     Marielle van Stee
Sunny Boy M1. Dressuur     Janine Bakker
't Klavertje Christel   Z. Springen   Denemarken
Tunja's Renaldo M1. Dressuur     Stefanie Vesper
Veenhoeve's Frederique   M. Springen   Joanie Borgers
Veenhoeve's Shirley M2. Dressuur     Sanne Rempt
Williams Falco Z1. Dressuur Z. Springen   Lisanne Jansma
Wijster Tristan Z2. Dressuur     Marieke kalk
Rusty stb. 195 geb: 1986 geregistreerde nakomelingen 179
Ashley Z1. Dressuur M. Springen   Mayke Baas
Edelweis   M. Springen   Dominique Klock
Ellenora M1. Dressuur     Leonne Reijnders
Evelien   Z. Springen   Caroline van de Heyden
Hatricia's Patricia Z1. Dressuur     Kim Dickman
Heihoeve's Miranda   ZZ. Springen   Gert-Jan van de Doelen
Heihoeve's Robin   Z. Springen   Reinout Bosmans
Illusters Lucky lady M2. Dressuur Z. Springen EK. SGW Arjan van de heijkant
Joris Z1. Dressuur M. Springen   Arjan
Juno   M. Springen   Frederique Mercken
Kantje's Babouche   nat. A Zwed.   Josef Svanstom
Kantje's Evian     WK Mennen Ewoud Boom
Kantje's Safari   Z. Springen   Ceclilia Kindstrom
Leslea Z1. Dressuur M. Springen   Maaike van Rijswijk
Lex BB   Int. Springen   Dominique Greeve
Luna   Z. Springen   Andre Litjens
Mackayi   M. Springen   Joost
Micky   Z. Springen   Susan Bevelsborg
Patricia's Lord   Z. Springen   Chayenne Wiskerke
Prince Z1. Dressuur     Tessel van Dijk
Quickly M1. Dressuur     Emily Kaufmann
Ringo Star   Int. Springen   Susan Bavelsborg
Rocco   Z. Springen   Linda Huybregts
Silvia Z1. Dressuur     ?
Ullah   Z. Springen   Saskia Maerman
verona van de Prins   M. Springen   Kimberly Eelings
Sander stb. 225 geb: 1994 geregistreerde nakomelingen 105
Betty Boop Z2. Dressuur     Suzanne van Zutphen
Bongero (Bjorn) M1. Dressuur     Sylvana Romans
Brummerhoeve's Yentl M1. Dressuur     Nikki Ouwehand
Calimera Una M2. Dressuur     ?
Cayuse S M1. Dressuur     Mariska Bielefeld
Chiara M1. Dressuur     Valerie van Kessel / Loïs Konings
Elieta van ter Sted M1. Dressuur     ?
Hatricia's Tricia M1. Dressuur     ?
Lady's Marije M1. Dressuur     Mariska Bielefeld
Maikel M1. Dressuur M. Springen   Romy Reinders
Merit (The Mickle's Merit) M1. Dressuur     ?
Power Expres (Patrick) M2. Dressuur     Kirsten Hillebrand
Ramond (Armani) M2. Dressuur     ?
Randy M2. Dressuur     Brenda Boeijen
Ravel BB (Edine's Ravel) M1. Dressuur M. Springen   Anita Kortleve
Rivaldo (Jumbo) M1. Dressuur     Wendy van Diemen
Shadow Z2. Dressuur     Britt Meersma
Sky Dancer Z2. Dressuur     Dominique Veenstra
Stouten's Ronaldo   M. Springen   Wilma Souten
The Mickle's Miniver M2. Dressuur     Mira de Groote
The Mickle’s Motion Int. Dressuur     Sandrine Urbanowicz
Wijnzer Geide Ochre M2. Dressuur M. Springen   Gonne Dijkstra
Schoonderlogt Jerom stb. geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 5
         
Shiningstar Aristo stb. 176 geb: 1982 geregistreerde nakomelingen 81
Aristo Starr   Z. Springen   Daan de Cleene
Danny's Starlight   M. Springen   Josanne Jager
Elshof Leandra Z1. Dressuur     Elske van Marmeren
Klootwijkshoeve Antoinette   Z. Springen   Patricia Greeve
Klootwijkshoeve Walter Z2. Dressuur     Desiree Sipsma
Rising Star M1. Dressuur M. Springen   ?
Ruigenrodes Rascal Z1. Dressuur Z.Springen   Carina Winkelman
Sonny   Z. Springen   Vincent Everaert (België)
Tornado M1. Dressuur     Jolijn Kohne
Ulrike van Tervliere   Z. Springen   Leen Geysen (België)
Winning Star Virtuose M1. Dressuur Z. Springen   Thierry Vermunt
Zandstraatshof Cesar Z1. Dressuur     ?
Silverlea Spiderman Imp. 82 geb: 1992 geregistreerde nakomelingen 77
Contessa Z1. Dressuur Z. Springen   Iris Verrijt
Jessie M1. Dressuur Z. Springen   Marriet Hoekstra
Mandy M2. Dressuur     Carolien Beemsterboer
Rebecca   M. Springen   Jens Keenis
Rossum's Oscar   M. Springen   Nienke van Roekel
Spiderman Duke   Int. Springen   Chantal Regter
Tanja Z2. Dressuur     Mirthe Tabak
van 't Essenhof Merle   Z. Springen   Moniek Lorkeers
Sky High stb. 192 geb: 1985 geregistreerde nakomelingen 117
Anita Z1. Dressuur     Froukje Krikke
Chap VDV   M. Springen   Angela van der Velde
Dobber M2. Dressuur     Marijke Postma
Esmee Z1. Dressuur     Janneke Huitema
Evita   Z. Springen   Annemarie Wietsma
Norris     M. 4 tal Natasja de Valk
Nuve's Axel M1. Dressuur     Bianca Hoekstra
Red Devil M1. Dressuur     Ilse Rodemond
Sarah   M. Springen   ?
Shirley   M. Springen   ?
Silvester Z1. Dressuur     Claire Heukensfeldt
Tsjaerd M1. Dressuur     Stephanie Nota
Wodan Presto M2. Dressuur     Sabine Korte
Wouter Z1. Dressuur     ?
Slangenburg's Alexander stb. geb: geregistreerde nakomelingen 9
         
Spoekedammetjes Nick stb. 1133 geb: 2012 geregistreerde nakomelingen
         
Stefanie's Steady and Straightforward stb. geb: geregistreerde nakomelingen 5
         
Sulaatiks Benji stb. 211 geb: 1990 geregistreerde nakomelingen 56
Maya's Mister Flip M1. Dressuur     Ilse Doelman
Sulaatiks Lemon Yellie Z1. Dressuur     Lisanne Rutten
Westerveld's Oscar (Scandel)   ZZ. Springen   Claudia
Sulaatiks Fireball stb. 212 geb: 1991 geregistreerde nakomelingen 93
Cadans Niels   M. Springen   Chantal Mulder
Else   M. Springen   Hester Wind
Everest Bart Z2. Dressuur     Carmen Cremer
Everest Chiel Z1. Dressuur M. Springen   Nathaly Spaak
Freya's Firts Lady Int. Dressuur     Stephanie Gelhard
Gideons Lisa   M. Springen   Joanne Jochemsen
Hazelhorst Fury (Langewijk Fury)   EK. Springen   Isabelle & Fred van Straaten
Hopscoth   Z. Springen   Anne Calker
Lopiks Fireboy   M. Springen   Riëlke Roeland
Mei Lin Z1. Dressuur     ?
Miss Fireball of Esbi M1. Dressuur     Ayla Pauel
Reidershoeve Firestar   ZZ. Springen   Colin Reinders
Remy   M. Springen   Chermaine Verhaar
Speedy Conzales   Z. Springen   Lucille
Thalita R Z1. Dressuur     Wilma Oosterhof
Sulaatiks Mancinie stb. geb: geregistreerde nakomelingen 7
         
Sulaatiks Peter Pan stb. 261 geb: 2004 geregistreerde nakomelingen 54
Rossum's Cést La Vie   ZZ. Springen   Chantal Windstra
Royal Z2. Dressuur     Aypril Hoogstrate
Sulaatik's Paliter   Z. Springen   Chantal Windstra
Sulaatiks Versace stb. 256 geb: 200 geregistreerde nakomelingen 47
Larienhof's Chuck Z1. Dressuur     Christel Hartlief
Mastwood Dunly M1. Dressuur     Laura van Bijsterveldt
Odini Z1. Dressuur     Loussan Gritter
Sulaatik's Vidou M2. Dressuur     Rozemarijn Koning
Sulaatiks Versage stb. 253 geb: 2002 geregistreerde nakomelingen 15
Sulaatik's Vanilla Touch Z1. Dressuur     Natasja de Valk
Sulaatiks Versaille stb. 280 geb: 2006 geregistreerde nakomelingen 25
Sulaatik's Vuitton M1. Dressuur     Stephanie Tijbosch
Sulaatik's Vesins stb. 1366 geb:2011 geregistreerde nakomelingen 2
         
Sulaatiks Vivaldi stb. 229 geb: 1992 geregistreerde nakomelingen 21
Cinquant's Gino   Z. Springen   Teun Rutten
Bloemkamp's Princess Perfect M1. Dressuur     Annemarie TikTak
Joris Z2. Dressuur ZZ. Springen   Nienke Altrink
Westerveld's Justine   M. Springen   Laura Brinkman
Tongerenhof Osmium stb. geb: 2008 geregistreerde nakomelingen 13
         
Tongerenhof Peridoot stb. 254 geb: 2002 geregistreerde nakomelingen 16
Kulberg's Timor Z2. Dressuur      
Robin M1. Dressuur     Fabienne Wildboer
Tongerenhof Topas stb. geb: geregistreerde nakomelingen 1
         
Valentino Imp. 81 geb: 1984 geregistreerde nakomelingen 310
Asterhof's Joan   Z. Springen   Betty Edlund (Zweden)
Asterhof's Lancelot   Z. Springen   Daan Reuvekamp
Bogey Tim M1. Dressuur Z. Springen   Brianne Haalboom
Brummerhoeve's Feronia Z1. Dressuur M. Springen   Marcia Minderhoud
Bloemkamp's Cojac Z1. Dressuur     Jessica v.d. Bosch
Cinquant's Chocotoff   ZZ. Springen   Anne Rutten
De Hofstede's Koy   M. Springen   Willemien van Dijk
Duke Forest Jasper     SGW Kl. 8 België
Easter M1. Dressuur     Joanna Soetisna
Encore W M1. Dressuur     Marleen Rutten
For Fun's Talentina Bea   Z. Springen   Melissa Bosma
Frida Z1. Dressuur     Milon Steging
Frosty Z1. Dressuur     Renate Horst
Goldhoorn's Dynamite   Z. Springen   Beaudine Tielrooy
Goofy Z2. Dressuur     Janien de Lange
Haasendonck's Ambrosius Z1. Dressuur     Nadia Pallas
Heidenhof's Jolie M1. Dressuur     Madeleen Buth
Ilonka Z1. Dressuur     Ellen Gruyters
Kajak B M1. Dressuur     Marleen de Vries
Lady Ariane M1. Dressuur     Berber Koelmans
Lady Isabelle M2. Dressuur     Antal Oldenhof
Maridsa M1. Dressuur     Akke Postma
Magic Rose Coctail M2. Dressuur     Féline Bakker
Mastwood Black Berry EK. Dressuur     Chiara Prijs
Mastwood Pepperboy     M. SGW Steven Rouers
Mastwood Pepperson Z2. Dressuur     Stephanie Gelhard
Meijereihoeve's Roy Z2. Dressuur M. Springen   Vera van Winkoop
Mellomabe M1. Dressuur M. Springen   Roelien Albring
Miss Congeniality M1. Dressuur     Quirine Klopper
Natasja M1. Dressuur     Laura de Ruiter
Newport's Iris M2. Dressuur     Inez van Waalwijk
Oakhill's Numitor Z1. Dressuur M. Springen   Alicia Prins
Orange Velvet M1. Dressuur     Enya Rouers
Oudeland's Wilfried M1. Dressuur     Lisa de Graaf
Peppino Boy B   M. Springen   Maureen Bonder
Perfect Dancer M1. Dressuur M. Springen   Hilde Struiksma
Polsbury Pluco Z1. Dressuur     Monique Leemreis
Quartro Int. Dressuur Z. Springen   Anne van de Weerd
Rilana P Z1. Dressuur     Nicky van Kronenburg
Samyra M2. Dressuur     Fronie Santema
S. Caruso M1. Dressuur     Jany Zwetsloot
Sempres Linci M2. Dressuur     ?
Silvertown's Peppino   M. Springen   Kim van Heel
Sluypenberg's Merel Z1. Dressuur     Lisanne Rutten
Sluypenberg's Moos   M. Springen   Liza de Kleijne
Sulaatiks Fireball   ZZ. Springen   Frida Knapels
Sulaatiks Orange Marmelade M1. Dressuur     Sven Jansen
Sulaatiks Orange Velvet M1. Dressuur     Enya Rouers
Sulaatiks Pavarotti   Z. Springen   ?
Sulaatiks Timmy Z1. Dressuur Z. Springen Int. SGW Rosan van Rosmalen
Sulaatiks Versace Z1. Dressuur     Leonieke de Leeuw
Sulaatiks Vingino M. Dressuur     Pauline Leffelaar
Sulaatiks Vivaldi Z1. Dressuur     ?
Sulaatiks Yuri   EK. Springn   ?
The Boy Z1. Dressuur     Femke Smit
Tongerhof's Topas Z2.Z Dressuur     Inge van Meerwijk
Torres   M. Springen   Raoel Mulder
Valentino Prince Z2. Dressuur     Laudy Miedema
Viviënne's Voice of the Forest Z1. Dressuur Z. Springen   Julie van Zinnicq
Vottorio   M. Springen   Jaap Hartman
Vreekens Nikky M1. Dressuur     Kirsten Vreeken
Westerveld's Falco   Z. Springen   Hilde Huige
Yellie Marmelade Z1. Dressuur     Lisanne Rutten
Viviënne's Vision of Freedom stb. 237 geb: 1998 geregistreerde nakomelingen 136
Avalon's Gabbana        
Beau Z2. Dressuur     Britt Oonk
Bryan   Z. Springen   Xanne Sluyter
Flint   Z. Springen   Fabienne Lichtenvoort Cats
Demanda Abelena M1. Dressuur     Romy Staal
Ice DJ   M. Springen   Jan Wolfs
Lorenso Soro M2. Dressuur Z. Springen   Ruby de Kok
Marfree   M. Springen   Monique Ebbelaar
Modeno (Gentelman) M1. Dressuur M. Springen   Lisa van der Molen
Olivier Z1. Dressuur     Lisa de Graaf
Ten Ankers Freela     M. Men Adrie van der Loo
Ten Ankers Freeman Z2. Dressuur     Manon Albring
Waterhof's Pretendent stb. 185 geb: 1982 geregistreerde nakomelingen
Alma Z2. Dressuur     Claartje en Thije
Asando   Z. Springen   Marijke van Sprengel (Be)
Bacardi-Cola   Z. Springen   Cettina Verlinden (BElgië)
Baloubette   M. Springen   Anke Blauwgeers
Beekzicht's Quinto   Z. Springen   Roel Beurskens
Boccacio   M. Springen   Maaike Jansen
Coco Chanel   M. Springen   Sophie Schaepkens
Gideon's Sultan Z1. Dressuur     Miranda Sjouw
Golden Valley   Int. Springen   Tim Lips
Hatricia's Avontuur M1. Dressuur     Milena de Glee
kantje's Chanel M1. Dressuur     Annelies Varkenvisser
Kantje's Evalien   M. Springen   Lieve Peeraer
Kantje's Korporaal   Z. Springen   Twan van Rooy
Kantje's Renaldo   ZZ. Springen   Ilse van Dijk
Melle Rex   Int. Springen   Roosje Brouwer
Mister Amontilano   EK. Springen   Hannah Paul
Orchid's Tango M1. Dressuur     Laura Brendel
Orchid's Tamara M1. Dressuur     Liza de Rijk
Orchid's Yakira   M. Springen   Ruby de Kok
Sabou   Z. Springen   Don Willemsen
Thunderlight Golden Wonder   Z. Springen   Sofie Mertens
Valentijn   Z. Springen   Carmen Moors (België)
Wirenda   Z. Springen   Lies Steenackers (België)
Welhouse Sportman Imp. 101 geb: 2005 geregistreerde nakomelingen 27
         
Westerveld's Andor stb. 228 geb: 1995 geregistreerde nakomelingen 33
         
Wicked Courtjester stb. 206 geb: 1989 geregistreerde nakomelingen 121
Batman M1. Dressuur Z. Springen CCIP1 event Nils Eberlijn
Donja Z2. Dressuur     femke Lansink
Gideon's Noblesse   Z. Springen M. SGW Evanita van Steenbergen
Evita   Z. Springen   ?
Hogenhof's Marinca (Pussy Cat)   Z. Springen   Jeanette Kiep
Lizzy   Z. Springen   Lindsey Zonnebeld
Mabas M2. Dressuur     Anneke Rutten
Mikel   ZZ. Springen   Renate Beuving
Milagros Ricardo M2. Dressuur     Demi Haerkens
Mintle Z1. Dressuur     Ilse Eldik
Murphy Z1. Dressuur     Charlotte van der Lof
Nala   Z. Springen   Anne-Marie Droste
Ricardo Z2. Dressuur Z. Springen   Monica Gaastra
Rozendaals Evita M2. Dressuur Z. Springen   Albert Kiep
Rozendaals Junius M1. Dressuur ZZ. Springen   Veerle & Bente Schuyt
Rozendaals Sander   M. Springen   Arvin Swarts
Rozendaals Solomon Z1. Dressuur Z. Springen   Janneke Verwoerd
Starlight   ZZ. Springen   Roos Reinders
Visscherhof's Farm's Pasqual   Z. Springen   Anne-Marie Droste
Yard Z2. Dressuur     Danique Gregory
Wicked Night Shift stb. geb: 2009 geregistreerde nakomelingen 17
         
Wielgerma's Nelson stb. 241 geb: 1999 geregistreerde nakomelingen 63
Chacco Brown   Z. Springen   Samantha Konings
Palderhoeve's Jasper   Z. Springen   Fleur Sieseling
Willoway Topic stb. geb: 1992 geregistreerde nakomelingen 4
Manor's Koh-I-Noor (Topic)
M1. Dressuur M. Springen   Julliet Bosshardt
Winsome's Diogenes stb. 153 geb: 1979 geregistreerde nakomelingen 43
Diogenes Goldy Z2. Dressuur     Brita Santing
Olthofs Juweel M2. Dressuur     ?
Olthofs Sarina Z1. Dressuur M. Springen   Natasje Averesch
Ruigenrode's Triller Z2. Dressuur     ?
Woodrow Carisbrooke Imp. 98 geb: 2000 geregistreerde nakomelingen 226
Bovenheigraaf Camillo   M. Springen   Sanne Wichers-Schreur
Elshofs Reinout Z1. Dressuur ZZ. Springen   Daphne Postma
Floor Z1. Dressuur     Manoek Linssen
Hamlets Hollywood   M. Springen   Maartje Verbakel
Hoppenhof's Esmee Z1. Dressuur     Michelle Cuppen
Hoppenhof's James Z2. Dressuur     Francis Jansen
Hoppenhof's Jasper   M. Springen   Thomas Arendsen-Reedt
Hoppenhof's Joy Z1. Dressuur     Sam Noordijk
Jacodi's Anja's Adino   M. springen   Matthijs Klopper
Jacodi's Bo's Barclay M1. Dressuur     Jolijn van Asselt
Legally Blonde Z1. Dressuur     Matthijs Klopper
Midsummer Ashley Z1. Dressuur M. Springen   Gino Hagen
Mitchel van de Stompslag Z1. Dressuur     Dagmar Klopper
Nadal   M. Springen   Maxime de Groot
Narcissusfield's Fosco Z1. Dressuur     Marinka Keus
Oakhill's Magnum M1. Dressuur     Alicia Prins
Pluto   M. Springen   Ellen Steenberen
Vrijhof's Jack   M. Springen   Chloe van der Vegt
Winsome's Dwarres   M. Springen   Tania van Leeuwen
Woodrow Quant   M. Springen   Anouk Koopman
Young Winsome's Adrian stb. 202 geb: 1987 geregistreerde nakomelingen 328
Aemy   Z. Springen   Jessica Bosma
Blind Summit M2. Dressuur     Mandy van der heeden
Djordy King Z2. Dressuur     Britt de Groen
Floreska M1. Dressuur     Najama Voogd
Igor Z2. Dressuur     Cleo van Gorkom
Joshua Z2. Dressuur     Jinick Knops
Joy M2. Dressuur     Florentine Roerink
Jumper Z2. Dressuur     Julia Geers
Jurian Z1. Dressuur     Rianne Gerritsen
Kantje's Warnald Z1.Dressuur     Sanne van de Rijt
Little Missy   M. Springen   Lindsey Zonnebeld
Marnehoeve's Eldorado M2. Dressuur     Baukje Nonkes
Morion (Night Chellow) Z1. Dressuur M. Springen   Ylona Schoevers
Romy Z1. Dressuur     Daniëlle Noordermeer
Saffi van de Claevervallei   M. Springen   Zoë Schipper
Silvia Z2. Dressuur     Danise Smit
Sommerset Clooney Z2. Dressuur     Manon Jansen
Starlet Caresse   Z. Springen   Nicole Kienhuis
Wielgerma's Maurits   M. Springen   ?
Winsome's Daniëlla Z1. Dressuur     Annigje Jacobi
Young Winsome's Fidelia M1. Dressuur     ?
Young Winsome's Floreska M2. Dressuur     ?

Niets van deze Sportindex mag zonder schriftelijke toestemming gepubliceerd, gekopieerd of vermenigvuldigd worden ook niet via Internet.